Pipelife Wastewater Closed
Pipelife Wastewater Open

transportuokite nuotekas patikimai.

Lauko nuotekų sistemos

Sveikai aplinkai, tuo pačiu ir bendruomenei, ypatingai svarbu, kad nuotekų sistemos būtų ilgaamžės ir sandarios. Esant skirtingoms sąlygoms, reikalingi skirtingas technines savybes turintys produktai, todėl Pipelife siūlo platų lauko nuotekų sistemų asortimentą.

lauko nuotekos

Produktai

Pragma

PP vamzdžiai ir jungtys

Pragma® - moderni lauko nuotekų, jungiamųjų detalių ir šulinių sistema, pagaminta iš aukštos kokybės PP-B polipropileno kopolimero. Pragma® vamzdžiai yra su dviguba sienele, skirti buitinėms, pramoninėms, lietaus bei drenažo vandens nuotekoms transportuoti.  Plastikinių Pipelife Pragma® OD kanalizacijos vamzdžių diametras nuo 160 iki 630mm, Pragma® ID – nuo 200 iki 1000mm, o atsparumo klasė – T (8 kN/m2).

PVC vamzdžiai

PVC vamzdžiai ir jungtys

Vamzdžių ir jungiamųjų detalių sistemos pagamintos iš neplastifikuoto oranžinės spalvos polivinilchlorido PVC-U. Išskirtinė šių Pipelife vamzdžių savybė - specialus „Sewer-Lock“ dviejų elementų tarpiklis. Tarpiklis į vamzdžius sumontuojamas gamybos proceso metu - taip užtikrinamas visiškas sistemos sandarumas, ilgaamžiškumas bei sutrumpinamas montavimo laikas.  

Pipelife gamina PVC vamzdžius ir su įprastomis tarpinėmis. PVC vamzdžius galima jungti su įvairiausiais šuliniais ir Pipelife gaminama gofruotų dviguba sienele vamzdžių sistema Pragma®.

Šulinėliai

Šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant lauko, lietaus ir drenažo plastikinės sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių salygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius. 

 

Šuliniai

Šuliniai

Naujos kartos šuliniai PRO 800 ir PRO 1000 gaminami iš PP-B ir yra skirti lauko ir lietaus nuotekų vamzdynų apžiūrai ir valymui tiek keliuose, tiek žaliose vejose. Šulinių dugnai yra su movimis lygiasienių vamzdžių prijungimui. Montuoti juos galima iki 6m gylyje, net ir esant aukštiems gruntiniams vandenims.  

Processed with VSCO with c1 preset

PE100 slėgiminiai vamzdžiai ir jungtys

Vamzdžiai skirti slėginiams buitinių nuotekų tinklams įrengti. 

Slegimines-PE-lauko-nuotekos

PE100 RC slėgiminiai vamzdžiai ir jungtys

PE100 RC nuotekų vamzdžiai skirti slėginiams  buitinių nuotekų tinklams įrengti betranšėju būdu. RC yra žodžų Resistance to Crack (atsparumas įtrūkimams) trumpinys. PE100 RC - naujausios kartos modifikuotas polietilenas, pasižymintis ypatingu tvirtumu ir atsparumu lėtam plyšio sklidimui (Slow Crack Growth) ir nuovargio įtrūkimams, atsirandantiems dėl didelės taškinės apkrovos.

Ar žinote, kad:

PP MASTER 3 PLUS  vidaus nuotekų sistemos taikymo sritis yra BD, todėl  ją galima montuoti ir žemėje iki sujungimo su gatvės vamzdynu vietos. 

Triukšmą slopinanti vidaus nuotekų sistema
Triukšmą slopinanti vidaus nuotekų sistema

Susisiekite su mumis!

Pasirinkite Jums patogų būdą ir mes atsakysime į klausimus

Skambutis

perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jums atrašysime

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Susisiekite su mumis

Pasirinkite Jums tinkamą būdą:

Skambutis

Perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jums atrašysime