Šuliniai ir šulinėliai
Šuliniai ir šulinėliai

Šuliniai ir šulinėliai - esminė nuotekų sistemos dalis.

Šulinėliai ir šuliniai

Šulinėliai ir šuliniai - neatskiriama kanalizacijos , drenažo ir lietaus vandens valdymo sistemų dalis. Pipelife šuliniai yra unifikuoti, todėl naudojant tuos pačius elementus, galima montuoti skirtingos paskirties ir konstrukcijos šulinius, o dėl mažo svorio juos ypač lengva montuoti ir transportuoti.

šuliniai ir šulinėliai

Produktai

Šulinėliai

Šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant lauko, lietaus ir drenažo plastikinės sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių salygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius. 

 

Šuliniai

Šuliniai

Naujos kartos šuliniai PRO 800 ir PRO 1000 gaminami iš PP-B ir yra skirti lauko ir lietaus nuotekų vamzdynų apžiūrai ir valymui tiek keliuose, tiek žaliose vejose. Šulinių dugnai yra su movimis lygiasienių vamzdžių prijungimui. Montuoti juos galima iki 6 m gylyje, net ir esant aukštiems gruntiniams vandenims.  

PRO moduliniai šuliniai

Modulinių šulinių privalumas tas, kad iš tų pačių dalių galima surinkti skirtingų paskirčių, aukščių ir konfigūracijų šulinius. 

PRO 200 - PRO 630 šulinėliai skirti vietinių ir miesto tinklų valymui ir apžiūrai, tuo tarpu PRO 800 ir PRO 1000 - miesto tinklų valymui ir apžiūrai. Į pastaruosius, jei šulinių žiedai sumontuoti su laipteliais, lengvai gali įlipti žmogus. 

Susisiekite su mumis

Pasirinkite Jums patogų būdą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus

Skambutis

Susisiekite su mumis

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Susisiekite su mumis

Pasirinkite Jums tinkamą būdą:

Skambutis

Perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jums atrašysime