Žemės ūkis

Gamta - mūsų namai. Auginkime jos vaisius rūpestingai ir efektyviai.

Pipelife - always part of your life

Žemės ūkis

Žemės ūkis yra gyvybė.  Kultūrų auginimas -  mūsų egzistencijos pagrindas, todėl ypatingai svarbu sudaryti kuo geresnes sąlygas jų augimui. Didžiausias iššūkis, be abejo, yra vandens trūkumo ar pertekliaus reguliavimas. Čia rasite Pipelife siūlomas drėkinimo ir drenažo sistemas, skirtas  žemės ūkiui.  

Žemės ūkis

Asortimentas

Drainage

Drenažas

Drenažo vamzdžius  žemės ūkyje būtina naudoti, kai dirvožemis dėl savo granulometrinės sudėties ar didelio druskingumo nesugeria perteklinio vandens. Įdiegus drenažo sistemas yra vėdinamos šaknys, padidinama temperatūra ir atkuriamas dirvožemis. Tuo pačiu, mažiau auga parazitiniai augalai ir padidėja žemės pralaidumas. Galutinis rezultatas – geresnė produkcija. Pipelife gamina ir parduoda žemės ūkiui skirtus vamzdžius ir drenažo sistemas. Šios sistemos taip pat tinka parkams, sodams, golfo laukams, futbolo aikštėms ir daugeliui kitų lauko objektų.

Irregation

Drėkinimas

Vanduo yra būtina sąlyga visų kultūrų auginimui. Atsižvelgdama į visas galima saplinkybes - klimatą, temperatūras, vandens kiekį - Pipelife siūlo keletą drėkinimo sistemų. Mes ne tik teikiame purškiamojo laistymo sistemas laukams, sodams, parkams ir sporto objektams, bet taip pat gaminame bei parduodame žemės ūkyje naudojamus itin efektyvius lašelinio drėkinimo vamzdžius.

Žemės ūkis

Paslaugos

Katalogai ir brošiūros

Naujienos ir projektai

Susisiekite su mumis!

Pasirinkite Jums patogų būdą ir mes atsakysime į klausimus

Skambutis

perskambinti
mes Jums perskambinsime
E-pasts
mes Jusms atrašysime

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Susisiekite su mumis

Pasirinkite Jums tinkamą būdą:

Skambutis

Perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jums atrašysime