Pipelife drenažas

Smarkios liūtys ar ilga sausra - galite ir čia pasiekti pusiausvyrą.

Pipelife - always part of your life

Plastikinių vamzdynų sistemos žemės ūkiui

Teisingai parinkta drenažo sistema vėdina dirvožemį, taip didindama žemės ūkio kultūrų produkciją.  Tuo pačiu prarandama mažiau maistinių medžiagų dėl nuotėkio (ypač ant šlaitų) ir augalai apsaugomi nuo perteklinio ar stovinčio vandens. Kita vertus, lietaus vandenį galima surinkti ir vėliau, sausros periodu, panaudoti laistymui.  

Išsirinkite iš plataus žemės ūkiui skirtų drenažo sistemų asortimento ir leiskite mums jums padėti surasti optimalų sprendimą. Efektyvus vandens valdymas naudingas ne tik žemės ūkiui, bet ir parkams, sodams, golfo laukams, futbolo aikštėms ir kitiems lauko objektams.

drenažo sistemų žemės ūkiui asortimentas

Drenazas su geotekstile

Perforuotos drenažo vamzdynų sistemos iš PVC

Dėl plastikinių vamzdžių technologinių ypatybių, jų stiprumo ir matmenų, drenažo sistemos iš gofruotų plastikinių PVC vamzdžių labai tinka žemės ūkio naudmenų melioracijai, parkams, vejoms, poilsio ir sporto zonoms, kelių pylimams ir šalikelėms, mažų pamatų statiniams ir požeminiams statiniams. 

PP drenažas

Drenažo vamzdynų sistemos su dviguba sienele

Pipelife Pragma drenažiniai vamzdžiai gaminami iš PP-B. Vamzdžių skersmuo DN/OD yra nuo 160 iki 400 mm, DN/ID nuo 200 iki 1000 mm, o atsparumas gniuždymui - SN ≥ 8 kN / m. Pragma vamzdžiai gali būti perforuojami 120°, 220° bei 360° ir yra skirti lietaus vandens surinkimui ir nuvedimui ten, kur yra transporto apkrovos. 

Lietaus vandens valdymo moduliai STORMBOX II

Lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo moduliai

Urbanizacija, mažėjantys žalieji plotai ir klimato kaita lietaus vandens valdymą daro vis sudėtingesniu iššūkiu. Dažnėja situacijos, kai esamų vamzdynų infrastruktūrų pajėgumai tampa per menki surinkti susidariusį lietaus vandens kiekį ir patvinsta ištisos gatvės. 

Pipelife turi sprendimą – lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo modulius STORMBOX - pagrindinį lietaus vandens valdymo sistemos Raineo elementą. 

Pralaidų vamzdžiai

Lietaus vandens nuvedimo ir pralaidų vamzdžiai

Lietaus bei drenažo vandens transportavimui skirtos vamzdynų sistemos, pagamintos iš PP (polipropileno). Jos ypatingai atsparios gniuždymui, todėl puikiai tinka ne tik lietaus vandens nuvedimui, bet ir pralaidoms.

Šulinėliai

Drenažo, lietaus ir buitinių nuotekų šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant lauko, lietaus ir drenažo plastikinės sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių sąlygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius.

Žemės ūkis

Paslaugos

Katalogai ir brošiūros

Naujienos ir projektai

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau