Pipelife drenažas

Smarkios liūtys ar ilga sausra - galite ir čia pasiekti pusiausvyrą.

Laukų drenažas

Teisingai parinkta drenažo sistema vėdins dirvožemį, taip didindama žemės ūkio kultūrų produkciją.  Tuo pačiu prarasite mažiau maistinių medžiagų dėl nuotekio (ypač ant šlaitų) ir apsaugosite augalaus nuo perteklinio ar stovinčio vandens. Kitavertus, lietaus vandenį galite surinkti ir vėliau, sausros periodu, panaudoti laistymui.  

Išsirinkite iš plataus žemės ūkiui skirtų drenažo sistemų asortimento ir leiskite mums jums padėti surasti optimalų sprendimą. Efektyvus vandens valdymas naudingas ne tik žemės ūkiui, bet ir parkams, sodams, golfo laukams, futbolo aikštėms ir kitiems lauko objektams.

 

Laukų drenažas

Produktai

Drenazas su geotekstile

Drenažo sistemos iš PVC

Dėl plastikinių vamzdžių technologinių ypatybių, jų stiprumo ir matmenų, drenažo sistemos iš gofruotų plastikinių PVC vamzdžių labai tinka žemės ūkio naudmenų melioracijai, parkams, vejoms, poilsio ir sporto zonoms, kelių pylimams ir šalikelėms, mažų pamatų statiniams ir požeminiams statiniams:

PP drenažas

Drenažo sistemos iš PP

Pipelife Pragma drenažiniai vamzdžiai gaminami iš PP-B. Vamzdžių skersmuo DN/OD yra nuo 160 iki 400 mm, DN/ID nuo 200 iki 1000 mm, o atsparumas gniuždymui - SN ≥ 8 kN / m.  Pragma vamzdžiai gali būti perforuojami 120°, 220° bei 360° ir yra skirti lietaus vandens surinkimui ir nuvedimui ten, kur yra transporto apkrovos. 

Lietaus valdymas

Lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo moduliai

Urbanizacija, mažėjantys žalieji plotai ir klimato kaita lietaus vandens valdymą daro vis sudėtingesniu iššūkiu. Dažnėja situacijos, kai esamų vamzdynų infrastruktūrų pajėgumai tampa per menki surinkti susidariusį lietaus vandens kiekį ir patvinsta ištisos gatvės. 

Pipelife turi sprendimą – lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo modulius STORMBOX - pagrindinį lietaus vandens valdymo sistemos Raineo elementą. 

Pralaidų vamzdžiai

Pralaidos

Lietaus bei drenažo vandens transportavimui skirtos vamzdynų sistemos, pagamintos iš PP (polipropileno). Jos ypatingai atsparios gniuždymui, todėl puikiai tinka ne tik lietaus vandens nuvedimui, bet ir pralaidoms. 

Šulinėliai

Šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant lauko, lietaus ir drenažo plastikinės sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių salygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius. 

 

Susisiekite su mumis!

Pasirinkite Jums patogų būdą ir mes atsakysime į klausimus

Skambutis

perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jums atrašysime

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Susisiekite su mumis

Pasirinkite Jums tinkamą būdą:

Skambutis

Perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jums atrašysime