Apie pipelife

Pipelife yra pirmaujanti tarptautinė plastikinių vamzdynų sprendimų gamintoja. Mūsų produktai jungia žmones ir bendruomenes per vandens, energijos ir duomenų tiekimą. Siekiame gaminti infrastruktūros priemones, kurių pagalba dabarties ir ateities kartos gyventų saugų, sveiką ir nerūpestingą gyvenimą. Nesvarbu kur - sienose, grindyse ar žemėje - paslėpti mūsų sprendimai,  jie visada išliks jūsų gyvenimo dalimi. 

Nėra jokių abejonių, kad kartu žmonės gali daugiau. Mes - darbuotojai, partneriai ir klientai - esame Pipelife šeimos dalis. Visi bendrai kuriame saugią ir tvarią ateitį. Pipelife paslaugos yra daugiau nei produktų katalogas. Nesvarbu ar bendraujate su pardavimų, logistikos ar klientų aptarnavimo specialistu, mūsų darbuotojai yra pasiruošę pasiūlyti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

kertinis sėkmės faktorius versle - žmonės, kurie atvirai ir pagarbiai komunikuoja tarpusavyje."

Adomas Putrimas, pardavimų vadovas, Pipelife Eesti AS Vilniaus filialas.

 

Adomas-teaser

Pipelife #arti jūsų

Įsikūrę 24 šalyse, Pipelife ekspertai yra pasiruošę patenkinti jūsų vietinės rinkos poreikius. Kad ir kur bebūtumėte, mūsų komandos patars visais klausimais - pradedant projektavimu, baigiant montavimu ir priežiūra.  Visame pasaulyje glaudžiai bendradarbiaudami mūsų kolegos pasiūlys jums optimalius sprendimus, tenkinančius tiek vietinius, tiek tarptautinius kokybės standartus.  

 

All Pipelife production sites and main offices in Europe

Faktai ir skaičiai

Pipelife įkurta 1989 m. Tuomet akcininkėmis buvo Solvay (Belgija) ir Wienerberger (Austrija) įmonės. Nuo 2012 m. Pipelife visiškai priklauso Wienerberger, o būstinė yra Vienoje, Austrijoje. Mes aktyviai veikiame 24 šalyse, kuriose dirba daugiau nei 3200 darbuotojų.  2020 m. sumontuota 872 000 km. mūsų vamzdynų. 

Skaičiai ir faktai

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau