Šuliniai ir šulinėliai
Šuliniai ir šulinėliai

Šuliniai ir šulinėliai - ypatingai svarbi nuotekų sistemų dalis.

Pipelife - always part of your life

Šulinėliai ir šuliniai išorės nuotekų sistemoms

Šulinėliai ir šuliniai - neatskiriama kanalizacijos, drenažo ir lietaus vandens valdymo sistemų dalis. Pipelife šuliniai yra unifikuoti, todėl naudojant tuos pačius elementus, galima montuoti skirtingos paskirties ir konstrukcijos šulinius, o dėl mažo svorio juos ypač lengva įrengti ir transportuoti.

Šulinių ir šulinėlių sistemų asortimentas

Šulinėliai

Buitinių ir lietaus nuotekų šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant buitines, lietaus ir drenažo plastikines sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių sąlygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius. 

 

Šuliniai

Šuliniai lauko nuotekoms su įlipimo anga

Naujos kartos šuliniai PRO 800 ir PRO 1000 gaminami iš PP-B ir yra skirti buitinių ir lietaus nuotekų vamzdynų apžiūrai ir valymui tiek keliuose, tiek žaliose vejose. Šulinių dugnai yra su movomis lygiasienių vamzdžių prijungimui. Montuoti juos galima iki 6 m gylyje, net ir esant aukštiems gruntiniams vandenims.  

PRO moduliniai šuliniai

Modulinių šulinių privalumas tas, kad iš tų pačių dalių galima surinkti skirtingų paskirčių, aukščių ir konfigūracijų šulinius. 

PRO 200 - PRO 630 šulinėliai skirti vietinių ir miesto tinklų valymui ir apžiūrai, tuo tarpu PRO 800 ir PRO 1000 - miesto tinklų valymui ir apžiūrai. Į pastaruosius, jei šulinių žiedai sumontuoti su laipteliais, lengvai gali įlipti žmogus. 

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau