Pipelife lauko inžinerija
Lauko inžinerija

Vanduo, energija ir duomenys užima svarbią vietą mūsų gyvenimuose. Transportuokime juos saugiai.

Pipelife - always part of your life

Plastikinių vamzdynų sistemos lauko inžinerijai

Pipelife  gaminamais vamzdynais transportuojamas  geriamasis ir lietaus vanduo, nuotekos, dujos, bei apsaugomi kabeliai – palaikomos gyvybiškai svarbios šiuolaikinio pasaulio funkcijos.  Kadangi investicijos į infrastruktūrą įtakoja keletą žmonijos kartų, Pipelife gamina tik aukščiausios kokybės vamzdynų sistemas, kurios gali būti eksploatuojamos ilgus dešimtmečius. Savivaldybės, projektuotojai, statybų įmonės ir statybinių medžiagų pardavėjai ne vienerius metus pasitiki Pipelife gaminių kokybe ir paslaugomis.

Pipelife ne tik garantuoja aukščiausią produktų ir paslaugų kokybę, bet ir siūlo sprendimus, padedančius įveikti esamus ir būsimus iššūkius miestams bei savivaldybėms. Siekiame mums ir mūsų vaikams geresnio gyvenimo, todėl ypač daug dėmesio skiriame klimato pokyčių ir urbanizacijos įtakotų problemų sprendimams. 

Esame patikimas partneris, todėl galite pasikliauti mūsų paslaugomis ir žiniomis visuose projekto etapuose. Kartu rasime geriausią sprendimą lauko inžinerijai.   

Lauko inžinerijos sistemų asortimentas

Lauko nuotekos

Buitinės nuotekos

Pipelife gamina keletą plastikinių vamzdynų sistemų buitinėms nuotekoms transportuoti. Tiek lygiasienių, tiek struktūrinių lauko nuotekų vamzdynų sistemoms siūlome platų jungčių asortimentą bei specialius šulinius.

Visos Pipelife buitinių nuotekų sistemos yra ypač patvarios ir sandarios. Nesvarbu ar tai savitakinė ar slėgiminė sistema - mes nedarome kompromisų kokybės sąskaita. 

Stormwater

Lietaus nuotekos

Globali klimato kaita daro mūsų orus nenuspėjamus. Dažnai susiduriame tiek su gausiais lietumis, tiek su ilgai trunkančiais karščiais. Liūtys ir netinkamas lietaus vandens valdymas lemia eroziją, vandens taršą ir net didėjančius mokesčius. 

Pipelife turi sprendimą -  ypač plataus spektro drenažo vamzdynų asortimentą bei lietaus vandens valdymo sistemas. 

Potable Water

Lauko vandentiekis

Nuolatinis geriamojo vandens tiekimas ir nepriekaištinga jo kokybė yra sveiko gyvenimo pagrindas. Būtent todėl jau keletą dešimtmečių Pipelife prioritetą teikia vandentiekio vamzdynų gamybai ir tobulinimui. Su mūsų vamzdynų sistemomis vartotojus pasiekia ypač švarus ir tyras vanduo. 

Pipelife vandens tiekimo sistemos gaminamos iš aukščiausios kokybės žaliavų bei atitinka griežčiausius tiek tarptautinius, tiek nacionalinius standartus. Čia rasite Jums geriausiai tinkantį vandentiekio sprendimą. 

Product

Šuliniai

Nėra pilnos nuotekų sistemos be tinkamo šulinio! Pipelife šuliniai ir šulinėliai skirti buitinių ir lietaus nuotekų vamzdynų apžiūrai, valymui, vėdinimui bei papildomų linijų prijungimui.

Žaliavos savybės lemia, kad mūsų šuliniai ir šulinėliai yra lengvi, todėl juos  paprasta transportuoti ir montuoti, o lygus vidinis jų paviršius užtikrina optimalų nutekėjimą. Pipelife šuliniai ir šulinėliai atitinka aukščiausius kokybės standartus ir, teisingai juos sumontavus, veiks ilgą laiką.

Hot Cold

Geoterminis šildymas

Alternatyvios energijos sprendimas skirtas vasarą vėsinti, o žiemą šildyti. Puikiai tinka visoms hidraulinėms šildymo ir aušinimo sistemoms.

Gas

Dujotiekis

Transportuojant dujas svarbiausia saugumas ir patikimumas, todėl reikšmingą vietą užima tiekėjo patirtis ir kompetencijos. Europos dujų operatoriai  ne vieną dešimtmetį pasitiki Pipelife vamzdynų sistemomis. Mes siūlome unikalius dujų paskirstymo, nuotėkio aptikimo ir tinklo saugumo sprendimus. 

Cable Protection

Kabelių apsauga

Pipelife gamina įvairius plastikinius kabelių apsaugos vamzdžius - gofruotus dviguba sienele ir lygiasienius, tiesius vamzdžius ir rulonuose, kelių atsparumo klasių, skirtus jėgos, telekomunikacijų, ryšio ir kitų kabelių apsaugai. 

Lauko inžinerija

Sprendimai

Lietaus vandens valdymas

Šuliniai pagal individualų poreikį

Dujų nuotėkio saugos sistema Gas-Stop™

Lauko inžinerija

Paslaugos

Katalogai ir brošiūros

Sertifikatai

Skaičiuoklės

Naujienos ir projektai

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau