Pipelife Wastewater Closed
Pipelife Wastewater Open

transportuokite nuotekas patikimai.

Pipelife - always part of your life

Buitinių ir pramoninių nuotekų sistemos

Sveikai aplinkai, tuo pačiu ir bendruomenei, ypatingai svarbu, kad nuotekų sistemos būtų ilgaamžės ir sandarios. Esant skirtingoms sąlygoms, reikalingi skirtingas technines savybes turintys produktai, todėl Pipelife siūlo platų lauko nuotekų sistemų asortimentą.

Buitinių nuotekų sistemų asortimentas

Pragma

Gofruotos vamzdynų sistemos išorės nuotekoms iš PP

Pragma® - moderni lauko nuotekų, jungiamųjų detalių ir šulinių sistema, pagaminta iš aukštos kokybės PP-B polipropileno kopolimero. Pragma® vamzdžiai yra su dviguba sienele, skirti buitinėms, pramoninėms, lietaus bei drenažo vandens nuotekoms transportuoti.  Plastikinių Pipelife Pragma® OD kanalizacijos vamzdžių diametras nuo 160 iki 630mm, Pragma® ID – nuo 200 iki 1000mm, o atsparumo klasė – T (8 kN/m2).

PVC vamzdžiai

Lygiasienės vamzdynų sistemos lauko nuotekoms iš PVC

Vamzdžių ir jungiamųjų detalių sistemos pagamintos iš neplastifikuoto oranžinės spalvos polivinilchlorido PVC-U. Išskirtinė šių Pipelife vamzdžių savybė - specialus „Sewer-Lock“ dviejų elementų tarpiklis. Tarpiklis į vamzdžius sumontuojamas gamybos proceso metu - taip užtikrinamas visiškas sistemos sandarumas, ilgaamžiškumas bei sutrumpinamas montavimo laikas.  

Pipelife gamina PVC vamzdžius ir su įprastomis tarpinėmis. PVC vamzdžius galima jungti su įvairiausiais šuliniais ir Pipelife gaminama gofruotų dviguba sienele vamzdžių sistema Pragma®.

Šulinėliai

Buitinių, pramoninių ir paviršinių nuotekų sistemų šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant buitines, lietaus ir drenažo plastikines sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių sąlygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius.

Šuliniai

Buitinių, pramoninių ir paviršinių nuotekų sistemų šuliniai su įlipimo anga

Naujos kartos šuliniai PRO 800 ir PRO 1000 gaminami iš PP-B ir yra skirti buitinių bei lietaus nuotekų vamzdynų apžiūrai ir valymui tiek keliuose, tiek žaliose vejose. Šulinių dugnai yra su movomis lygiasienių vamzdžių prijungimui. Montuoti juos galima iki 6m gylyje, net ir esant aukštiems gruntiniams vandenims.  

Processed with VSCO with c1 preset

Slėgiminiai lauko nuotekų vamzdžiai iš polietileno PE 100 ir jungtys

Vamzdžiai skirti slėginiams buitinių nuotekų tinklams įrengti atviru būdu. Vamzdžiai juodos spalvos su ruda juostele, ypač tvirti ir atsparūs. Priklausomai nuo skersmens, jungiami tiek mechaninėmis ar virinamomis jungtimis, tiek virinami galais. Tinkamai sumontuoti tarnaus net 100 metų. 

Slegimines-PE-lauko-nuotekos

Slėgiminiai vamzdžiai išorės nuotekoms iš PE 100-RC polietileno ir jungtys

PE 100-RC nuotekų vamzdžiai skirti slėginiams  buitinių nuotekų tinklams įrengti betranšėju būdu. RC yra žodžių Resistance to Crack (atsparumas įtrūkimams) trumpinys. PE 100-RC - naujausios kartos modifikuotas polietilenas, pasižymintis ypatingu tvirtumu ir atsparumu lėtam plyšio sklidimui (Slow Crack Growth) ir nuovargio įtrūkimams, atsirandantiems dėl didelės taškinės apkrovos.

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau