Šildymas ir vėsinimas
Šildymas ir vėsinimas

Komfortiškai gyventi galite ištisus metus.

Pipelife - always part of your life

Vandentiekio, šildymo ir vėsinimo sistemos

Higieniškos, saugios, atsparios korozijai ir reikalaujančios mažai priežiūros - tai tik keletas kriterijų, pagal kuriuos renkamės sistemas geriamam vandeniui.  Dešimtmečius kaupėme patirtį ir dabar Jums galime pasiūlyti sprendimą: patikimai, paprastai ir greitai montuojamus daugiasluoksnius vamzdžius.  Savaime suprantama, jie yra be sunkiųjų metalų bei toksiškų cheminių elementų, todėl saugūs ir beveik nereikalaujantys priežiūros. 

Gali būti neįmanoma kontroliuoti oro sąlygų, tačiau nesudėtingai galime kontroliuoti temperatūrą patalpose. Pipelife Radopress sistemos skirtos ne tik geriamam vandeniui tiekti, bet ir patalpų temperatūrų reguliavimui. Su mūsų šildymo ir vėsinimo sistemomis greitai ir kokybiškai sureguliuosite temperatūrą tiek gyvenamuosiuose namuose ir ofisų pastatuose, tiek pramoniniuose objektuose. 

Vidaus vandentiekio bei šildymo ir vėsinimo sistemų asortimentas

Klojami geoterminio šildymo vamzdžiai

Geoterminio šildymo sistemos

Alternatyvios energijos sprendimas skirtas vasarą vėsinti, o žiemą šildyti. Puikiai tinka visoms hidraulinėms šildymo ir aušinimo sistemoms.

Pipelife šildymas atvira

Daugiasluoksnių vamzdžių sistemos

Nesvarbu ar statote naują pastatą, ar renovuojate seną, mūsų daugiasluoksnių vamzdynų sistemos garantuos greitą, efektyvų ir patikimą rezultatą.

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau