Pastatų drenažas
Pastatų drenažas

jūs galite suvaldyti lietaus vandenį.

Pipelife - always part of your life

Drenažo sistemos privatiems namams

Vanduo yra vienas iš brangiausių mūsų išteklių. Oro sąlygoms tampant vis labiau nenuspėjamoms, efektyvių bei patikimų lietaus nuotekų tvarkymo ir drenažo sistemų vaidmuo darosi ypatingai svarbus. Siūlome sistemas, apsaugosiančias Jūsų namus nuo potvynių, padedančias taupyti vandenį ir kontroliuoti lietaus vandens infiltraciją į dirvožemį.

Pastatų drenažo sistemų asortimentas

Drenazas su geotekstile

Perforuotų gofruotų drenažo vamzdynų sistemos iš PVC

Dėl plastikinių vamzdžių technologinių ypatybių, jų stiprumo ir matmenų, drenažo sistemos iš gofruotų plastikinių PVC vamzdžių labai tinka žemės ūkio naudmenų melioracijai, parkams, vejoms, poilsio ir sporto zonoms, kelių pylimams ir šalikelėms, mažų pamatų statiniams ir požeminiams statiniams.

Lietaus vandens valdymo moduliai STORMBOX II

Lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo moduliai stormbox

Urbanizacija, mažėjantys žalieji plotai ir klimato kaita lietaus vandens valdymą daro vis sudėtingesniu iššūkiu. Dažnėja situacijos, kai esamų vamzdynų infrastruktūrų pajėgumai tampa per menki surinkti susidariusį lietaus vandens kiekį ir patvinsta ištisos gatvės. 

Pipelife turi sprendimą – lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo modulius STORMBOX - pagrindinį lietaus vandens valdymo sistemos Raineo elementą. 

Šulinėliai

Drenažo, lietaus ir buitinių nuotekų apžiūros ir valymo šulinėliai

Ilgametė patirtis plėtojant lauko, lietaus ir drenažo plastikines sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių sąlygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius.

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau