Pastatų drenažas
Pastatų drenažas

jūs galite suvaldyti lietaus vandenį.

Pipelife - always part of your life

Pastatų drenažas

Vanduo yra vienas iš brangiausių mūsų išteklių. Oro sąlygoms tampant vis labiau nenuspėjamoms, efektyvių bei patikimų lietaus nuotekų tvarkymo ir drenažo sistemų vaidmuo tapo ypač svarbus. Siūlome sistemas, apsaugosiančias Jūsų namus nuo potvynių, padedančias taupyti vandenį ir kontroliuoti lietaus vandens infiltraciją į dirvožemį.

 

pastatų drenažas

Produktai

Drenazas su geotekstile

Drenažo sistemos iš PVC

Dėl plastikinių vamzdžių technologinių ypatybių, jų stiprumo ir matmenų, drenažo sistemos iš gofruotų plastikinių PVC vamzdžių labai tinka žemės ūkio naudmenų melioracijai, parkams, vejoms, poilsio ir sporto zonoms, kelių pylimams ir šalikelėms, mažų pamatų statiniams ir požeminiams statiniams.

Lietaus valdymas

Lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo moduliai

Urbanizacija, mažėjantys žalieji plotai ir klimato kaita lietaus vandens valdymą daro vis sudėtingesniu iššūkiu. Dažnėja situacijos, kai esamų vamzdynų infrastruktūrų pajėgumai tampa per menki surinkti susidariusį lietaus vandens kiekį ir patvinsta ištisos gatvės. 

Pipelife turi sprendimą – lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo modulius STORMBOX - pagrindinį lietaus vandens valdymo sistemos Raineo elementą. 

Šulinėliai

Šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant lauko, lietaus ir drenažo plastikines sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių salygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius. 

 

Susisiekite su mumis

Pasirinkite Jums patogų būdą ir mes atsakysime į Jūsų klausimus

Skambutis

Susisiekite su mumis

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Susisiekite su mumis

Pasirinkite Jums tinkamą būdą:

Skambutis

Perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jums atrašysime