Lietaus vandens valdymas
Lietaus vandens valdymas

lietaus vandenį valdyti paprasta.

Pipelife - always part of your life

Lietaus vandens valdymas

Dėl globalaus klimato atšilimo dažnėja ypatingai smarkių liūčių ir ilgų sausrų periodai, didėja karštis bei potvyniai. Tiesioginė potvynių pasekmė nesant lietaus vandens valdymo sistemos - erozija, vandens užterštumas ir netgi didesni mokesčiai. Tuo pačiu, paviršinio vandens valdymas yra reikšmingas saugumo keliuose aspektas. Labai svarbu greitai surinkti ir nuvesti lietaus vandenį net stipriausių liūčių metu. Mūsų asortimente rasite aukščiausios kokybės drenažo ir lietaus valdymo sistemų.

Lietaus nuotekų ir drenažo sistemų asortimentas

Drenazas su geotekstile

Perforuotos drenažo vamzdynų sistemos iš PVC

Dėl plastikinių vamzdžių technologinių ypatybių, jų stiprumo ir matmenų, drenažo sistemos iš gofruotų plastikinių PVC vamzdžių labai tinka žemės ūkio naudmenų melioracijai, parkams, vejoms, poilsio ir sporto zonoms, kelių pylimams ir šalikelėms, mažų pamatų statiniams ir požeminiams statiniams sausinti.

Pipelife PP Pragma drainage pipe

Perforuotos drenažo vamzdynų sistemos iš PP

Pipelife Pragma drenažiniai vamzdžiai gaminami iš PP-B. Vamzdžių skersmuo DN/OD yra nuo 160 iki 400 mm, DN/ID nuo 200 iki 1000 mm, o atsparumas gniuždymui - SN ≥ 8 kN / m.  Pragma vamzdžiai gali būti perforuojami 120°, 220° bei 360° ir yra skirti lietaus vandens surinkimui ir nuvedimui ten, kur yra transporto apkrovos. 

Pralaidų vamzdžiai

Vamzdžiai lietaus vandens nuvedimui ir pralaidoms

Lietaus bei drenažo vandens transportavimui skirtos vamzdynų sistemos, pagamintos iš PP (polipropileno). Jos ypatingai atsparios gniuždymui, todėl puikiai tinka ne tik lietaus vandens nuvedimui, bet ir pralaidoms. 

Lietaus vandens valdymo moduliai STORMBOX II

Lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo moduliai

Urbanizacija, mažėjantys žalieji plotai ir klimato kaita lietaus vandens valdymą daro vis sudėtingesniu iššūkiu. Dažnėja situacijos, kai esamų vamzdynų infrastruktūrų pajėgumai tampa per menki surinkti susidariusį lietaus vandens kiekį ir patvinsta ištisos gatvės. 

Pipelife turi sprendimą – lietaus vandens surinkimo ir infiltravimo modulius STORMBOX - pagrindinį lietaus vandens valdymo sistemos Raineo elementą. 

PVC vamzdžiai

Lietaus ir buitinių nuotekų vamzdynų sistemos iš PVC

Buitinių, lietaus ir drenažo nuotekų vamzdžių ir jungiamųjų detalių sistemos pagamintos iš neplastifikuoto oranžinės spalvos polivinilchlorido PVC-U. Išskirtinė šių Pipelife vamzdžių savybė - specialus „Sewer-Lock“ dviejų elementų tarpiklis. Tarpiklis į vamzdžius sumontuojamas gamybos proceso metu - taip užtikrinamas visiškas sistemos sandarumas, ilgaamžiškumas bei sutrumpinamas montavimo laikas.  

Pipelife gamina PVC vamzdžius ir su įprastomis tarpinėmis. PVC vamzdžius galima jungti su įvairiausiais šuliniais ir Pipelife gaminama gofruotų dviguba sienele vamzdžių sistema Pragma®.

Šuliniai

Šuliniai lauko nuotekoms su įlipimo anga

Naujos kartos šuliniai PRO 800 ir PRO 1000 gaminami iš PP-B ir yra skirti buitinių bei lietaus nuotekų vamzdynų apžiūrai ir valymui tiek keliuose, tiek žaliose vejose. Šulinių dugnai yra su movomis lygiasienių vamzdžių prijungimui. Montuoti juos galima iki 6m gylyje, net ir esant aukštiems gruntiniams vandenims.  

Šulinėliai

Buitinių ir lietaus nuotekų šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant buitines, lietaus ir drenažo plastikines sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių sąlygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius.

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau