Image picture

geriamas vanduo yra gyvybiškai svarbus. Galime užtikrinti saugų jo tiekimą.

Pipelife - always part of your life

Vamzdynų sistemos geriamam vandeniui tiekti

Patikimas vandens tiekimas ir nepriekaištinga jo kokybė yra sveiko gyvenimo pagrindas. Vamzdynų sistemas geriamam vandeniui tiekti Pipelife gamina tik iš aukščiausios kokybės žaliavų ir laikosi griežčiausių nacionalinių bei tarptautinių standartų. Mūsų plastikiniais vamzdynais tiekiamas vanduo vartotojus pasieks tyras kaip iš šaltinio.

lauko vandentiekio sistemų asortimentas

Geriamas vanduo

Vandentiekio vamzdžiai iš ypač tvirto PE 100-RC

Plastikiniai vamzdžiai iš PE 100-RC skirti slėginiams vandentiekio tinklams įrengti betranšėju būdu. RC yra žodžių Resistance to Crack (atsparumas įtrūkimams) trumpinys. PE 100-RC - naujausios kartos modifikuotas polietilenas, pasižymintis ypatingu tvirtumu ir atsparumu lėtam plyšio sklidimui (Slow Crack Growth) bei nuovargio įtrūkimams, atsirandantiems dėl didelės taškinės apkrovos.

Geriamam vandeniui

plastikiniai vandentiekio vamzdžiai iš PE 100

Klasikinė  vamzdynų sistema skirta slėginiams geriamojo vandens tinklams įrengti montuojant atviru būdu.  Gaminama iš aukščiausios rūšies žaliavų, atitinka griežčiausius reikalavimus, todėl yra ypač patikima ir saugi. 

Elektrometināmie veidgabali

PE vamzdžių jungtys

Geriamojo vandens tinklai be tvirtų ir patikimų sujungimų nebus saugūs. Nesvarbu, kokį jungimo būdą pasirinksite - mechanines, elektra ar galais virinamas jungtis rinkitės aukščiausios kokybės produktus. 

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau