PIpelife privatumo politika

"Wienerberger" grupei rūpi Jūsų privatumas ir asmens duomenų apsauga, todėl visuose verslo santykiuose kreipiame į tai ypatingą dėmesį. Mes gerbiame Jūsų asmens duomenų konfidencialumą ir visada veikiame pagal duomenų apsaugos įstatymą bei šiuos privatumo politikos nuostatus.

1. Privatumo politikos taikymo sritis

Šia privatumo politika Jus informuojame, kokius asmeninius duomenis ir informaciją, susijusią su grupės „Wienerberger" svetainių, internetinių programų ar mobiliųjų platformų vartotojais, Pipelife Eesti AS Vilniaus filialas renka, naudoja, vertina ar perduoda tretiesiems asmenims.
Ši privatumo politika taikytina tik Pipelife Eesti AS Vilniaus filialui. Ji netaikoma grupės „Wienerberger" įmonių internetinėms paslaugoms, turinčioms atskirą privatumo politiką arba trečiųjų šalių teikiamoms interneto paslaugoms.

2. informacijos rinkimas

2.1. jūsų teikiami duomenys

Naudojantis mūsų internetinėmis paslaugomis asmens duomenys paprastai nėra atskleidžiami. Asmeninius duomenis (vardą, adresą, elektroninio pašto adresą) internetinių paslaugų sistemoje renkame, kiek įmanoma, savanoriškai. Jei, pavyzdžiui, norite gauti mūsų svetainėje siūlomą naujienlaiškį, mums reikalingas Jūsų el. pašto adresas ir informacija, leidžianti mums patikrinti, ar esate nurodyto el. pašto adreso savininkas.

2.2. Automatiškai renkami duomenys

Siekdami vartotojui teikti kuo patogesnes internetines paslaugas, renkame ne asmeninius duomenis susijusius su šių paslaugų naudojimu. Pavyzdžiui, išsaugome naudojamos interneto naršyklės ir operacinės sistemos duomenis, paskutinės svetainės, lankytos prieš pasiekiant mūsų svetainę, domeno pavadinimą, apsilankymų skaičių mūsų svetainėje, vidutinį joje praleistą laiką ir puslapius, kuriuos pasiekėte.
Šie automatiškai surinkti duomenys nėra susieti su duomenimis iš kitų šaltinių. Tačiau, jei mums atrodo, kad yra konkrečios neteisėto naudojimo nuorodos, pasiliekame teisę retrospektyviai patikrinti tokius duomenis.

2.3. slapukai ir interneto švyturiai

Mūsų internetinės paslaugos naudoja vadinamuosius naršyklės slapukus ir žiniatinklio švyturius. Slapukai nesukelia jokios žalos Jūsų kompiuteriui. Tai nedideli failai su konfigūracijos parametrais, kurie mums padeda teikti vartotojui patogesnes, saugesnes ir veiksmingesnes internetines paslaugas. Be to, naudotojui slapukai padeda įgyvendinti tam tikras funkcijas.
Mūsų interneto paslaugose paprastai naudojami sesijos slapukai, kurie, uždarius naršyklę yra automatiškai ištrinami. Kartais taip pat naudojame nuolatinius slapukus, kurie lieka Jūsų įrenginyje, kol pasibaigia jų galiojimo laikas arba jie yra ištrinami rankiniu būdu. Pastarieji leidžia mums atpažinti Jūsų naršyklę kito apsilankymo metu. Daugiau informacijos apie trečiųjų šalių teikėjų slapukus, pvz., „Google Inc.", rasite šių paslaugų teikėjų privatumo taisyklėse.
Naršyklėje ar mobiliuosiuose įrenginiuose privatumo nustatymus galite taip pakeisti, kad kiekvieną kartą, kai slapukas bus išsiųstas į Jūsų įrenginį, gautumėte pranešimus. Tokiu būdu, kiekvienu atveju atskirai, galėtumėte spręsti, ar leisti slapuką. Tam tikrais atvejais arba pagal numatytuosius nustatymus, galite išjungti slapukų priėmimą ir kiekvieną kartą uždarę naršyklę aktyvuoti automatinį kopijų trynimą. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad išjungus slapukus, kai kurios interneto paslaugų funkcijos gali būti visiškai neprieinamos.
Svetainės ir naujienlaiškio efektyvumo analizei mes naudojamės žiniatinklio signalais, dar vadinamais puslapių žymomis. Pavyzdžiui, mūsų naujienlaiškiuose ir HTML el. laiškuose gali būti žiniatinklio švyturių, kurie nustato, ar el. laiškas ir ar el. paštu atsiųsta nuoroda buvo atidaryti. Tokia informacija padeda mums tobulinti mūsų el. pašto paslaugą ir pritaikyti turinį pagal naudotojų poreikius. Ištrynus el. laišką, ištrinamas ir žiniatinklio švyturys. Savaime suprantama, kad įprastuose teksto laiškuose interneto švyturių nėra.

2.4. interneto analizė

Siekdami internetines paslaugas optimizuoti ir padaryti kaip įmanoma patogesnes vartotojui, naudojame žemiau aprašytas žiniatinklio analizės paslaugas ir socialinius įskiepius. Šiam tikslui reikalingi išimtinai ne asmeniniai duomenys.

 • Google Analytics: "Google Inc. priklausantis „Google Analytics“, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, JAV naudoja vadinamus slapukus, t.y. tekstinius failus, saugomus Jūsų kompiuteryje, mūsų Jums teikiamų internetinių paslaugų analizei. Paprastai slapuko surinkti duomenys apie Jūsų, kaip vartotojo elgesį, perduodami „Google“ serveriui JAV ir saugomi ten. Jei jungdamiesi prie interneto aktyvuosite IP anonimiškumo funkciją, „Google“ sutrumpins Jūsų IP adresą Europos Sąjungos valstybėse narėse ir Europos ekonominėje erdvėje. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus perduotas „Google“ serveriui JAV ir ten sutrumpinamas. Interneto paslaugų teikėjo vardu „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų Jūsų naudojimąsi internetinėmis paslaugomis, sudarytų ataskaitas apie šias veiklas ir teiktų kitas interneto paslaugų teikėjo paslaugas, susijusias su interneto paslaugų ir interneto veiklų naudojimu. IP adresas, kurį Jūsų naršyklė perduoda „Google Analytics“ sistemoje, nebus susietas su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui, pasirinkdami tinkamą naršyklės nustatymą. Tačiau tokiu atveju negalėsite pasinaudoti visomis mūsų internetinių paslaugų funkcijomis. Be to, galite užkirsti kelią „Google“ slapukų sugeneruotų duomenų rinkimui ir jų naudojimui, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį, esantį (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt) adresu. Išsamesnę informaciją apie naudojimo sąlygas ir privatumo taisykles rasite čia: www.google.com/analytics/terms/gb.html arba https://policies.google.com
 • Hotjar: siekdami gerinti vartotojo patirtį naudojantis mūsų internetinėmis paslaugomis, kartais naudojame „Hotjar“ programinę įrangą (http://www.hotjar.com, 3 Lyons Range, 20 Bisazza gatvė, Sliema SLM 1640, Malta, Europa). „Hotjar“ leidžia mums išmatuoti ir vertinti vartotojų elgesį (pelės judesius, paspaudimus, slinkties aukštį). Šiuo tikslu „Hotjar“ į vartotojo įrenginį pateikia slapukus ir gali saugoti vartotojo duomenis, pvz., naršyklės informaciją, operacinę sistemą, tinklalapyje praleistą laiką ir kt. Daugiau informacijos apie „Hotjar“ duomenų apdorojimą rasite www.hotjar.com/privacy
 • Siteimprove: „Siteimprove Analytics“, „Siteimprove A/S“, Sankt Annæ Plads 28, 1250 Kopenhaga, Danija, yra interneto tinklo analizės tarnyba ir naudoja slapukus. t. y. tekstinius failus, kurie saugomi Jūsų kompiuteryje ir analizuoja mūsų internetinių paslaugų naudojimą. Informacija apie naudojimąsi mūsų internetinėmis paslaugomis (įskaitant vartotojo užšifruotą IP adresą), surinkta naudojant slapukus, perduodama „Siteimprove“ serveriui Danijoje ir ten saugoma. „Siteimprove“ naudoja informaciją internetinių paslaugų naudojimo vertinimui ir ataskaitų sudarymui. „Siteimprove“ šios informacijos trečiosioms šalims neperduoda ir saugo bei tvarko surinktus duomenis, laikantis Vokietijos duomenų apsaugos taisyklių. Pasirinkdamas tinkamą naršyklės programinės įrangos nustatymą, vartotojas gali uždrausti slapukų įdiegimą. Tokiu atveju ne visos interneto paslaugų funkcijos vartotojui gali būti pilnai prieinamos. Dėl išsamesnės informacijos, žr. „Siteimprove“ privatumo politiką adresu: https://siteimprove.com/legal/privacy-policy/

 

2.5. Socialiniai tinklai ir buvimas internete


„Wienerberger AG“ bendradarbiauja su įvairiais socialinių tinklų tiekėjais. Iš dalies tai reiškia, kad Jums  naudojantis tam tikra paslauga (pvz., "Facebook"), Jūsų naršyklė automatiškai prijungiama prie atitinkamo paslaugų teikėjo. Pavyzdžiui, jei anksčiau lankėtės tam tikro tiekėjo svetainėje, jam bus perduotas Jūsų IP adresas, slapukai ir kita informacija. Šį duomenų perdavimą kiek įmanoma ribojame ir jis vyksta tik tada, jei sąveikaujate su socialiniu tinklu. Jei esate prisijungę prie tam tikros socialinių tinklų platformos, ji gali susieti apsilankymą mūsų svetainėje su Jūsų paskyra.


Be to, naudojame įvairių platformų (pvz., "Facebook") papildinius. Spustelėdami ant platformos piktogramos, sutinkate bendradarbiauti su tiekėju ir perduoti jam tam tikrą informaciją (pvz., IP adresą). Įjungus įskiepį, atitinkamas socialinis tinklas gauna informaciją, kad naršyklė iškvietė atitinkamą mūsų svetainę. Tai taip pat galioja, jei neturite paskyros arba šiuo metu nesate prie jos prisijungęs. Informacija, įskaitant IP adresą, perduodama tiesiogiai iš naršyklės į socialinio tinklo serverį ir ten saugoma.

Jei jungdamiesi prie mūsų tinklalapio esate prisijungę ir prie vieno iš socialinių tinklų, socialinis tinklas gali susieti Jūsų apsilankymą mūsų tinklalapyje su Jūsų paskyra, kuriai tuo metu įjungtas papildinys. Paspaudus „patinka“ arba parašius komentarą, informacija taip pat bus perduota socialinio tinklo serveriui ir ten saugoma. Informacija taip pat gali būti paskelbta socialiniame tinkle ir rodoma jūsų "Facebook" draugams ar "Twitter"  sekėjams.


Duomenų rinkimo, apdorojimo ir naudojimo atitinkamame socialiniame tinkle tikslas bei apimtis, taip pat Jūsų privatumo apsaugos teisės ir nustatymo galimybės, pateikiamos to socialinio tinklo duomenų apsaugos informacijoje.

Ši "Wienerberger AG" svetainė naudoja vadinamus socialinius papildinius ("plugins") iš žemiau išvardintų socialinių tinklų:

 • Facebook papildiniai (bendrinimo mygtukas): 1 Hacker Way, Menlo Park, Kalifornija 94025, JAV papildinius galite atpažinti pagal „Facebook“ logotipą arba bendrinimo mygtuką. Norėdami peržiūrėti „Facebook“ papildinių sąrašą, spustelėkite čia: http://developers.facebook.com/docs/plugins/ . Kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, papildinys sukuria tiesioginį ryšį tarp Jūsų naršyklės ir „Facebook“ serverio. Taigi, „Facebook“ yra informuojamas, kad naudojate mūsų internetines paslaugas savo IP adresu. Jei paspausite „Facebook“ mygtuką „bendrinti“, kai esate prisijungę prie savo „Facebook“ paskyros, susiesite mūsų internetinių paslaugų turinį su savo „Facebook“ profiliu. Tokiu atveju „Facebook“ gali susieti mūsų internetinių paslaugų naudojimą su Jūsų vartotojo paskyra. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad kaip interneto paslaugų teikėjai, negauname jokios informacijos apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą „Facebook“ aplinkoje. Daugiau informacijos apie „Facebook“ privatumo politiką rasite adresu https://www.facebook.com/policy.php . Jei nenorite leisti „Facebook“ susieti mūsų interneto paslaugų naudojimo su „Facebook“ vartotojo paskyra, atsijunkite iš savo „Facebook“ paskyros;
 • Xing: Kiekvieną kartą iškviečiant vieną iš mūsų internetinių paslaugų, kuriose yra „Xing AG“ tinklo „Xing“ funkcijos, Dammtorstraße 29-32, 20354 Hamburgas, Vokietija, užmezgamas ryšys su „Xing“ serveriais. Kiek mes žinome, asmens duomenys nėra išsaugomi. Visų pirma, neišsaugomi jokie IP adresai arba įvertinamas naudojimo elgesys. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „Xing“ privatumo politiką apsilankę https://www.xing.com/app/share?op=data_protection;
 • YouTube: YouTube“ LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, JAV, valdo „Google“. Naudojantis viena iš mūsų internetinių paslaugų su „YouTube“ papildiniais, sukuriamas ryšys su „YouTube“ serveriais, o informacija apie naudojamas internetines paslaugas perduodama „YouTube“ serveriui. Kai prisijungiate prie savo „YouTube“ paskyros, leidžiate „YouTube“ tiesiogiai susieti savo naršymo veiklą su asmeniniu profiliu. Tam užkirsti kelią galite atsijungdami iš savo „YouTube“ paskyros. Daugiau informacijos apie „YouTube“ vartotojų duomenų naudojimą rasite. „YouTube" skelbiamoje privatumo politikoje adresu https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/ .
 • Twitter: „Twitter“ paslaugą teikia „Twitter Inc.“, 1355 Market Street, Suite 900, San Franciskas, CA 94103, JAV. Naudojant „Twitter“ ir „re-tweet“ funkciją, Jūsų naudojamos internetinės paslaugos susiejamos su „Twitter“ paskyra ir perduodamos kitiems vartotojams. Tuo pačiu metu duomenys perduodami „Twitter“. Atkreipiame dėmesį, kad „Twitter“ mūsų, kaip internetinių paslaugų teikėjo, neinformuoja apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą. Daugiau informacijos rasite „Twitter“ privatumo politikoje adresu http://twitter.com/privacy.  Jūs galite pakeisti „Twitter“ paskyros privatumo nustatymus šiuo adresu: http://twitter.com/account/settings .
 • LinkedIn: „Linkedlin“ tinklo teikėjas yra „LinkedIn Corporation“, 2029 Stierlin Court, Mountain View, CA 94043, JAV. Kiekvieną kartą naudojantis viena iš mūsų internetinių paslaugų, kuriose numatytos „LinkedIn“ funkcijos, sukuriamas ryšys su „LinkedIn“ serveriais. „LinkedIn“ yra informuotas, kad naudojate mūsų internetines paslaugas savo IP adresu. Jei prisijungę prie „LinkedIn“ paspaudžiate mygtuką „rekomenduoti”, Jūsų internetinių paslaugų naudojimas gali būti siejamas su Jumis ir Jūsų vartotojo paskyra. Norime atkreipti dėmesį, kad „LinkedIn“ mūsų, kaip internetinių paslaugų teikėjo, neinformuoja apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą. Daugiau informacijos rasite „LinkedIn“ privatumo politikoje adresu: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy .

3. Asmens duomenų naudojimas

Jūsų pateikti asmeniai duomenys tvarkomi ir naudojami tik išvardytais tikslais:

 • Mūsų internetinių paslaugų teikimas, tobulinimas ir palaikymas: duomenų analizė, naudojimo tendencijų nustatymas, taip pat vartotojų prieigos modelių statistika ir su tuo susiję skaičiavimai.
 • Rinkodara: Jei sutinkate, Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik rinkodaros tikslais, pvz., apklausoms, loterijoms ar kitoms reklamos kampanijoms. Tokiu atveju Jūsų duomenys bus saugomi 3 metus po paskutinio kontakto, nebent ilgesnis saugojimo terminas dėl tam tikrų priežasčių teisėtai leidžiamas. Sutikimą naudoti Jūsų asmeninius duomenis rinkodaros tikslais galite atšaukti bet kuriuo metu. Išsamesnė informacija pateikta 5 punkte.
 • Naujienlaiškio siuntimas: jei užpildysite žiniatinklio formą naujienlaiškiui gauti, patikrinimui ar esate nurodyto el. pašto adreso savininkas, ar norite gauti naujienlaiškį ir būti įtrauktas į gavėjų sąrašą bei naujienlaiškio analizei, naudosime tik Jūsų pateiktus duomenis. Jūsų duomenys bus saugomi 3 metus po prenumeratos nutraukimo, nebent dėl kitų priežasčių teisėtai leidžiamas ilgesnis saugojimo terminas. Kitiems tikslams Jūsų pateiktus asmens duomenis naudosime, tik jei su tuo sutikote.
 • Ataskaitų ar kitos informacinės medžiagos užsakymą: jei užsakysite ataskaitas ar kitą mūsų informacinę medžiagą, Jūsų pateikta asmeninė informacija bus naudojama tik užsakymo apdorojimui ir bus saugoma ne ilgiau kaip 3 metus nuo paskutinio užsakymo. Užsakymų vykdymui galime naudoti trečiųjų šalių paslaugas, kurioms perduosime Jūsų duomenis tik su tikslu įvykdyti užsakymą. Kitiems tikslams Jūsų pateiktus asmens duomenis naudosime, tik jei su tuo sutikote.
 • Kontaktinės formos naudojimas: jei užklausoms naudojate kontaktinę formą, joje pateikta Jūsų kontaktinė ir kita informacija bus naudojama užklausai apdoroti ir saugoma, jei vėliau iškiltų klausimų. Jei reikalinga, apdorojant Jūsų užklausą, Jūsų asmens duomenis galime perduoti „Wienerberger“ grupės įmonėms (žr. 4 punktą) arba susijusiems tretiesiems asmenims. Jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi tol, kol bus išnagrinėta užklausa ir ne ilgiau kaip 3 metus nuo apdorojimo termino pabaigos, nebent dėl kitų priežasčių teisėtai leidžiamas ilgesnis saugojimo laikas.
 • Darbo mainai: darbo prašymuose pateikiami asmens duomenys (gyvenimo aprašymas, kontaktiniai duomenys ir kt.), kuriuos galime naudoti „Wienerberger“ grupės viduje (žr. 4 punktą), kad nuspręstume, ar pasiūlyti pareiškėjui poziciją ir ar atsakyti į paraiškos laišką. Jei nebus pateiktas aiškus prieštaravimas, saugosime duomenis ne ilgiau kaip trejus metus nuo paskutinio kontakto (nebent dėl kitų priežasčių teisėtai leidžiamas ilgesnis saugojimo laikas), kad paraišką galėtumėme apsvarstyti ir vėliau.
 • Sutarčių vykdymas ir administravimas: gaunamų užsakymų vykdymui (ypač medžiagų užsakymų)  naudojamės trečiųjų šalių paslaugomis, kurioms perduodame Jūsų duomenis tik siekdami įvykdyti užsakymą. Dėl tokių sandorių, į Jus gali kreiptis klientų nuomonės apklausų arba rinkos tyrimų tikslais. Jei paprašysite mūsų nenaudoti Jūsų duomenų, mes tikrai gerbsime Jūsų norą.
 • Teisių ir nuosavybės apsauga: jei turime pagrindo manyti, kad buvo arba gali būti pakenkta Pipelife Eesti AS Vilniaus filialo, jo tiekėjų, klientų ar trečiųjų šalių teisėms ir nuosavybei, siekdami apsaugoti teises ir (arba) turtą mes galime naudoti ir perduoti Jūsų asmeninius duomenis. Be to, siekdami užtikrinti tinkamą procesą pagal mūsų interneto svetainėje (-ėse) nurodytą tvarką bei apsaugoti minėtas teises, mes pasiliekame teisę atskleisti Jūsų asmens duomenis, jei toks atskleidimas būtinas pagal įstatymus ar kompetentingų institucijų nurodymus.
 • Duomenų valymas ir konsolidavimas: retkarčiais Jūsų pateikti asmeniniai duomenys kryžminiu būdu gali būti patikrinti arba konsoliduoti su: i) esamų registrų duomenimis (internetu ir neprisijungus), (ii) duomenimis, perimtais iš teisinių pirmtakų arba iii) duomenimis iš kitų šaltinių.

4. Jūsų asmeninės informacijos perdavimas ir atskleidimas

Pagal Jūsų prašomos sąveikos tipą (pvz., grįžtamojo skambučio, užsakymo pateikimo, paslaugos užklausimo, informacijos ir kt.), galimi apsikeitimai Jūsų duomenimis su trečiosiomis šalimis, dalyvaujančiomis vykdant užsakymą (pvz., pašto užsakymo kompanijos, bankai, ir t. t.) ar kitų "Wienerberger“ grupės  įmonių. Mes taip pat galime atskleisti asmens duomenis, kai to teisiškai reikalaujama arba siekdami užtikrinti teises ir susitarimus.

 • Duomenų perdavimas trečiosioms šalims: tam tikrų užsakymų vykdymui ir tam tikrų paslaugų teikimui mes dirbame su išorės teikėjais (pvz., ekspedijavimo agentais). Tokiems paslaugų teikėjams leidžiama naudoti arba perduoti mūsų surinktus ir apdorotus duomenis, tačiau tik Pipelife Eesti AS Vilniaus filialas  užsakymo vykdymo tikslais.
 • Duomenų naudojimas grupėje: Pipelife Eesti AS Vilniaus filialas priklauso tarptautinei įmonių grupei su tarpvalstybiniais vidaus veiklos procesais, struktūromis ir techninėmis sistemomis. Pagal šios privatumo politikos 3 punktą Jūsų asmeninius duomenis galime naudoti "Wienerberger“ grupės viduje ir, jei reikia, perduoti juos į mūsų atstovybes kitose šalyse. „Wienerberger“ grupės duomenų apsaugos gairės ir procedūros sukurtos taip, kad visose mūsų veiklos šalyse būtų užtikrintas vienodai aukštas duomenų apsaugos lygis. Norėdami gauti išsamų mūsų grupės įmonių sąrašą, spustelėkite https://www.wienerberger.com/contact arba https://www.wienerberger.com/the-company/company-sites.

Teisės aktų ir panašių įpareigojimų atitiktis: 

mes perduosime Jūsų asmens duomenis, kad (i) įvykdytume ar atitiktume įstatymą, reglamentą, valstybės institucijos įsaką arba privalomas priemones, (ii) aptiktume ir užkirstume kelią saugumo grėsmėms, sukčiavimui ir kitoms žalingoms veikloms, (iii) siekdami apsaugoti ir/arba įgyvendinti Pipelife Eesti AS Vilniaus filialas ar trečiųjų asmenų teises ir nuosavybę, bei (iv) dėl mūsų darbuotojų, trečiųjų asmenų teisių ir asmeninio saugumo teisių apsaugos.

5. teisė į informaciją, atsisakymo teisė ir asmens duomenų panaikinimas

Jūs turite teisę raštu paprašyti informacijos apie pas mus saugomus Jūsų asmeninius duomenis. Be to, turite teisę koreguoti, ištrinti, sustabdyti ar apriboti duomenų tvarkymą, taip pat teisę pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai. Prašome pateikti tokius prašymus ir visus kitus klausimus 7 punkte nurodytu kontaktiniu adresu.

Naujienlaiškio prenumeratą galite atšaukti spustelėję nuorodą "Atsisakyti", paspaudę prenumeratos atsisakymo nuorodą naujienlaiškyje arba pasinaudodami prenumeratos atsisakymo forma mūsų svetainėje. Jei norite atsiimti savo sutikimą saugoti ar naudoti Jūsų duomenis - atsiųskite mums el. laišką 7 punkte nurodytu adresu.

6. Duomenų apsauga

Norėdamas užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos konfidencialumą ir vientisumą, Pipelife Eesti AS Vilniaus filialas taiko daugybę duomenų apsaugos priemonių.  Tačiau, atsižvelgiant į interneto pobūdį, atkreipiame dėmesį į tai, kad saugumo spragų, susijusių su duomenų perdavimu internetu gali būti (pvz., bendravimas el. paštu) ir kad visiška duomenų apsauga nuo trečiųjų šalių yra neįmanoma.

7. Kontaktiniai duomenys

Iškilus su šia privatumo politika arba duomenų tvarkymu susijusiems klausimams, kreipkitės:

Pipelife Eesti AS Vilniaus filialas
Žalgirio g. 90, A korpusas, 
LT-09303 Vilnius, Lietuva
Tel: +370 5 2306600
pip_lt_info@pipelife.com

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau