Kokybė ir standartai

Pipelife siekia tvaraus ir kokybiško gyvenimo dabarties ir ateities kartoms. Mūsų tikslas yra švarus geriamasis vanduo, patikimos nuotekų sistemos, efektyvios žemės gerinimo sistemos, saugus kabelių įrengimas ir kt. Norime, kad mūsų produktai ir sprendimai atitiktų aukščiausius kokybės standartus, todėl vamzdžius ir jungtis reguliariai tikriname laboratorijose.  Tyrimai įrodo, kad Pipelife gaminiai viršija būtiniausius EN standartų reikalavimus. Negana to, savo produktus pasirinktinai sertifikavome ir pagal kitas sistemas. Pipelife vandentiekio vamzdžiai atitinka Suomijos rinkos reikalavimus (FI ženklinimas), nuotekų vamzdžiai turi NordicPolyMark ženklinimą, o PVC drenažo vamzdžiai gaminami laikantis aukštų Švedijos rinkos reikalavimų.

Savo gaminių kokybę nuolat tikriname Pipelife laboratorijoje Taline, Pipelife grupės tyrimų centre  Nyderlanduose, Enkhuizen ir, žinoma, keliose nepriklausomose laboratorijose Europoje. Kokybės testai atliekami visose gamybos proceso etapuose, pradedant žaliavomis, baigiant galutiniu produktu. Čia svarbų vaidmenį atlieka atsakingi Pipelife darbuotojai, užtikrinantys, kad būtų laikomasi nustatytų procesų. Visada siekiame tik geriausios kokybės, tačiau jei atsitiks taip, kad jus pasieks produktas su trūkumais, problemą spręsime skubos tvarka.  

Mums ypač svarbus glaudus bendradarbiavimas su klientais ir partneriais. Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus, nuolat tobuliname planavimo, gamybos, sandėliavimo ir logistikos procesus. Pipelife kokybės valdymo sistema atitinka ISO 9000: 2015 reikalavimus, taip pat  didelį dėmesį skiriame darbuotojų mokymui, gamybos procesų automatizavimui ir skaitmeninių sprendimų diegimui. 

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau