GAS-STOP™ - dujų nuotėkio saugos sistema

Pipelife sukūrė perteklinio srauto vožtuvą Gas-Stop™  -  modernių dujotiekio tinklų dalį, kuria dujų operatoriai visame pasaulyje pasitiki jau nuo 1992-ųjų metų. Ši saugos sistema užkirto kelią daugiai nei 300 000 dujų nuotėkių keturiasdešimtyje šalių, o sumontuota jau daugiau negu 7 milijonai Gas-Stop™ vienetų. 

Ne paslaptis, kad pažeisti dujų tiekimo tinklai kelia rimtą pavojų žmonių sveikatai ir turtui. Pipelife Gas-Stop™ nedelsiant uždaro pažeistus vamzdžius, taip pašalindamas bet kokią su dujų nuotėkiu susijusią riziką, tuo pačiu išlaikant pastovų slėgį likusioje trasoje. 

 


Pagrindiniai Pipelife Gas-Stop™ privalumai: 

  • dujų nuotėkio prevencija;
  • atsiradus dujų nuotėkiui, greitai ir efektyviai jį sustabdo dar iki atvykstant techninės priežiūros personalui; 
  • dujų nuotėkio viešose vietose pašalinimas neretai reikalauja įspūdingų operacijų. Tuo tarpu trasose, kur sumontuotas Pipelife Gas-Stop™, tokios operacijos nebūtinos. 

 

kaip Gas-Stop™ veikia

Esant normalioms sąlygoms, Gas-Stop™ yra atidarytoje pozicijoje. Pulsavimai, atsirandantys, pavyzdžiui, vartotojui namie įjungus dujinę viryklę, vožtuvo būsenai įtakos nedaro. 

Kai apibrėžtas dujų srautas viršijamas, Pipelife Gas-Stop™ skirstamojo dujotiekio trasą uždaro per sekundės dalį, o magistralinio - per keletą minučių.  


Dėl įvairių priežasčių gali užtrukti, kol dujotiekio tinklų operatoriai atvyks į avarijos vietą. Gas-Stop™ veikia automatiškai ir greitai. 

Gas stop veikimas

GAS-STOP™ skirstomosioms trasoms

Viena iš dažniausių dujotiekio sistemų sutrikimų priežasčių -  atliekant kasimo darbus vamzdynams padaroma žala. 

Jei dujotiekio vamzdis pažeidžiamas atkarpoje nuo magistralinės trasos iki slėgio reguliatoriaus, Pipelife Gas-stop™ automatiškai uždaro liniją kai tik srauto lygis krinta žemiau nustatytos ribos. Tokiu būdu užtikrinamas žmonių bei prijungto prie pažeisto dujotiekio tinklo nekilnojamojo turto saugumas.

 

 

 

Installation of Gas Stop system

Gas-Stop™ magistraliniams tinklams

 Gas-Stop™  yra prevencinė saugos priemonė, padėsianti išvengti daugybės problemų, galinčių iškilti pažeidus magistralines dujotiekio trasas: 

  • dėl pažeistame tinkle atsiradusio didelio slėgio sumažėjimo, galimi dujų tiekimo ribojimai plačioje teritorijoje;
  • ilgas aptarnaujančio personalo kelionės laiko į avarijos vietą, pavyzdžiui, dėl intensyvaus eismo, gali lemti ypač didelius nuostolius;
  • dėl didelio darbinio slėgio trasose į aplinką gali patekti didžiuliai kiekiai dujų. Tokie atvejai gali turėti labai liūdnų pasekmių žmonių sveikatai ir nuostolių turtui. 
Stastybų metu pažeidžiama dujotiekio linija

kokybės užtikrinimas

ypač kruopštūs bandymai

Tiek kiekvienas atskiras komponentas, tiek galutinis produktas atsakingai testuojami. Dirbant įprastomis sąlygomis, Gas-Stop™ turi neužsidaryti, tačiau  atsiradus tinklo pažeidimui, turi užsidaryti pagal priskirtus uždarymo parametrus. Kiekvieno Pipelife Gas-Stop™  srauto uždarymo elementas bei jo sandarumas matuojamas naudojant visiškai automatizuotą bandymų sistemą. 

 

atsekamumas

Kiekvienam Gas-Stop™ priskirtas serijos numeris, pagal kurį nesunkiai galima atsekti tiek atskiriems  komponentams, tiek galutiniam produktui atliktų bandymų rezultatus. 

patikimumas

Siekdami užtikrinti patikimą Gas-Stop™ funkcionavimą gyvenimiškose situacijose, produktus testuojame ir su gamtinių dujų testavimo mašina. Taip pat šią sistemą naudojame ir praktinių situacijų simuliavimui tobulindami Gas-Stop™

montavimas

Ištikus avarijai svarbu apsaugoti kuo didesnę dujų tinklų dalį, todėl Gas-Stop™ turi būti montuojamas kuo arčiau magistralinės trasos. Be žemiau išvardintų standartinių montavimo variantų, pagal specialų užsakymą Gas-Stop™ galime integruoti ir, pavyzdžiui, į plieninius adapterius.

Gas stop įrengimo tipai

Balnas - įpjova: tipas GS

GS tipo Gas-Stop™ paprastai tiekiamas iš anksto sumontuotas balno - įpjovos atšakoje. Visgi, jei užsisakėte šį Gas-Stop™ atskirai, nepamirškite, kad montavimo metu Gas-Stop™ negalima sukti ir būtina išlaikyti horizontalią jo poziciją. Jums neprireiks jokių mechaninių įrankių. 

 

Gas stop įrengimo tipai

PE adapteris: Tipas GSA

GSA tipo Gas-Stop™ iš anksto sumontuotas PE 100 SDR11 adapteryje.  Šuo atveju, jungdami adapterį su Gas-Stop™ prie trasos, atkreipkite dėmesį į dujų srauto kryptį ir montuokite kaip nurodyta.  

Gas stop įrengimo tipai

Elektra virinama mova: tipas GSAE

Jungdami elektra virinamoje movoje iš anksto integruotą GSAE tipo Gas-stop™, atkreipkite dėmesį į dujų srauto kryptį. Virindami movą vadovaukitės jos gamintojo rekomendacijomis. 

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau