Šuliniai ir šulinėliai
Šuliniai ir šulinėliai

Įsigykite jūsų poreikius atitinkantį šulinį!

Įsigykite būtent tokį šulinį, kokio jums reikia

Pipelife PRO moduliniai šuliniai ir šulinėliai pasižymi ypatingu tvirtumu, atsparumu įbrėžimams ir temperatūrų pokyčiams. Kita vertus, jie yra lengvi, todėl nereikalinga sudėtinga technika montavimo darbams atlikti. Pipelife PRO šulinius ir šulinėlius paprasta jungti su lygiasienių PVC nuotekų, PP PRAGMA, PVC drenažo vamzdynų sistemomis bei lietaus vandens valdymo sistemomis iš Stormbox, Stormbox II ir Stormbox E modulių. 

Su mūsų Pipelife PRO sistemomis inžinieriai nebus apriboti standartinių dugnų konfigūracijų. Plačiame jungčių asortimente siūlome ir lanksčias movas, kurių pagalba įtekėjimo ir ištekėjimo pajungimus galima reguliuoti ± 7.5°.

Kokia pipelife PRO sistemų paskirtis?

  • Nuotekų sistemų apžiūrai ir valymui
  • Nuotekų skirtinguose lygiuose pajungimui
  • Nuotekų sistemos krypties keitimui
  • Siurblinėms
  • Lietaus vandens talpos
  • Vandens skaitliukų šuliniai
  • Telekomunikacijų ir elektros tinklų apžiūrai
  • Pramonės poreikiams
lauko inžinerija

Pipelife PRO privalumai

Ikona cheminis atsparumas

Visos Pipelife PRO šulinių ir šulinėlių sistemos pagamintos iš polipropileno, todėl yra ypač atsparios agresyvioms nuotekoms bei mechaniniams smūgiams.  Tai reiškia, kad mūsų PRO sistemos ilgaamžės ir reikalauja mažai priežiūros. 

Greitai ir tiksliai ikona

Kadangi PRO šuliniai ir šulinėliai yra lengvi, juos nesudėtinga transportuoti bei jungti su vamzdžiais. Taip pat  montavimui nereikalinga sunki statybinė technika. Lanksčių movų pagalba ypač tiksliai ir be rizikos atitaikysite atšakų kampus.

Lauko nuotekos

Mūsų PRO sistemų dugnų vidinis paviršius ypač lygus, todėl prie jų nelimpa ir nesikaupia nuosėdos. Taip iki minimumo sumažinama galimybė kauptis bakterijoms bei prailginamas nuotekų sistemos eksploatavimo laikas. 

Lankstus ir greitas sprendimas infrastruktūros projektams

Platus jungiamųjų detalių asortimentas (sandarinimo - fiksavimo žiedai, adapteriai, perėjimai, movos ) suteikia galimybę prie Pipelife PRO sistemų prijungti bet kokių standartinių diametrų tiek lygiasienius, tiek su struktūrine sienele  vamzdžius. Jums tereikės pasirinkti komponentus ir turėsite visiškai Jūsų poreikius atitinkančius šulinius.

Pipelife

Nestandartinių šulinių gamyba

PRO šulinių sistemos lengvai pritaikomos specifiniams poreikiams.  Jei reikia, galime privirinti įvairių skersmenų papildomas atšakas. Be to, šulinių ir šulinėlių stovai yra lengvai pjaustomi, todėl objekte lengvai atitaikysite PRO sistemų aukščius. 

Pipelife

Funkcionalus dizainas

Pipelife PRO sistemų šuliniai ir šulinėliai gali būti standartinių konfigūracijų arba pagaminti pagal specialų užsakymą. Jų taikymo galimybės labai plačios, o montavimas nesudėtingas. 

Briaunoti šulinių žiedai ne tik suteikia šuliniams tvirtumo, bet ir veikia kaip papildomas tvirtinimas: dirvožemis užpildo tarpus tarp briaunų ir, pakilus gruntinių vandenų lygiui, prilaiko šulinį vietoje. 

PRO šulinių ir šulinėlių sistemos yra plastiškos, tvirtos, atsparios gniuždymui ir nekoroduoja. Be to, montuojant šias sistemas nereikia sunkios statybinės technikos, o tai reiškia mažesnes sąnaudas.

Pipelife

Šiuolaikinis dizainas

Kiekvienas PRO elementas kurtas atsižvelgiant į klientų poreikius. Mūsų tikslas - kuo mažesni projektų kaštai, paprastas montavimas ir ilgaamžiškumas.

Ypatingai atsparūs

Visi PRO šuliniai suprojektuoti taip, kad atlaikytų intensyvaus eismo ir grunto apkrovas. Aukščiausios kokybės žaliavos savybės lemia, kad mūsų šulinių ir šulinėlių sistemos yra atsparios aukštų temperatūrų poveikiui bei agresyvioms nuotekoms.  

lengvai pritaikomi

Visas PRO sistemas galima montuoti naudojant teleskopinį uždengimą. Šis variantas geriausiai tinkamas, kai norima sumažinti kelių priežiūros išlaidas ir užtikrinti ilgesnį jų eksploatavimo laiką. 

puiki hidraulika

Ypač lygūs vidiniai dugnų paviršiai garantuoja puikias hidraulines savybes tiek normaliomis sąlygomis, tiek ypač staigių ir stiprių liūčių metu. 

visam gyvenimui

Pipelife PRO sistemos atitinka tiek nacionalinius, tiek aukščiausius tarptautinius standartus, o  jų tarnavimo laikas - mažiausiai 50 metų. 

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau