Drėkinimo sistema užtikrina pastovų drėkinimą Azerbaidžano ūkyje

Pipelife lašelinio drėkinimo sistemos pranašumas - tikslumas. Šio drėkinimo sprendimo esmė yra taupant brangius išteklius (vandenį ir maistines medžiagas) apsaugoti bei pagerinti maisto ir žaliavų (pvz., medvilnės) gamybą. Įdiegus šią sistemą, netinkamų oro sąlygų baimė pradings. 

Bendra informacija

Metai: 2020

Plotas: 1000 hektarų

Pasėliai: pomidorai, granatai, agurkai

Produktai

  • 5700 km standartinio drėkinimo juostų (17 ir 22 mm)
  • 304 km PC (pressure compensated - slėgį kompensuojantis) drėkinimo juostų (16 mm)
  • 425.6 km PN ir LDPE vandens tiekimo vamzdžių
  • 8.9 km PE 100 vandentiekio vamzdžių rulonuose
  • filtrai, jungtys, vožtuvai, adaptoriai ir kt.

Pasaulyje daugiausiai vandens sunaudoja žemės ūkis, visų pirmą augalininkystė. Ši ūkio šaka ypatingai jautri klimato pokyčių sąlygotiems kraštutinumams bei nykstantiems vandens ištekliams. Viešosios įstaigos ir žemės ūkio sektoriaus atstovai vis dažniau pripažįsta, kad tikslusis drėkinimas yra vienas iš pagrindinių vandens valdymo ramsčių, užtikrinančių kokybiško maisto tiekimą. 

Gamykla, galinti patenkinti rinkos poreikius

"Mums užteko mėnesio, kad pagal specialų užsakymą sukurtume sprendimą beveik 1000 hektarų granatų, pomidorų ir agurkų laukų laistymui", sako Turkijoje esančios Pipelife gamyklos generalinis direktorius Yilmaz Korap. Tai įmanoma tik turint didelius gamybos pajėgumus ir moderniausias gamybos linijas. Pipelife, suprasdama didėjančią sektoriaus svarbą, netoli Nidge, centrinėje Turkojoje pastatė gamyklą, kuri pradėjo veikti 2020 metų pirmąjį ketvirtį. Gamykla yra modulinės koncepcijos, kas ateityje leis padidinti pajėgumus. 

Ekonomijos ir aplinkosaugos darna

"Mes tikime, kad drėkinimui teks lemiama reikšmė viso regiono ekonominei plėtrai. Dienos pabaigoje mūsų investicijos į modernių bei patikimų drėkinimo sprendimų ir paslaugų teikimą atneš mūsų klientams ilgalaikę ekonominę naudą kovojant su klimato kaitos keliamais iššūkiais", priduria centrinės Europos ir Balkanų COO Doris Strohmaier. 

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau