vandens tiekimo įmonėms - įrankis iš ateities

Išmanusis zondas

Didžiulė atsakomybė krenta ant vandens tiekimo įmonių pečių - nuo vandens kokybės priklauso milijonų žmonių sveikata ir gerovė. Tinklų funkcionalumo ir vandens kokybės stebėjimas nėra naujiena, o sensorių pasirinkimas rinkoje - didžiulis. Tačiau dažnai vietos trūkumas ar ribotas elektros tiekimas lemia, kad šiuo metu rinkoje esantys produktai ne visur gali būti montuojami. Tai reiškia, kad yra teritorijų, kur kokybės stebėjimas yra nepakankamas, o vandens nuotėkio ir kokybės svyravimai pastebimi pavėluotai. Netrukus tai pasikeis. 

nuolatinis stebėjimas užtikrina nenutrūkstamą vandens tiekimą ir kokybę

Šiandienines vandentiekio tinklų stebėjimo sistemas yra sudėtinga montuoti, todėl kokybiškas ir nenutrūkstamas vandens tiekimas užtikrinamas tik iš dalies. Netrukus tai pasikeis, nes Pipelife kuria novatorišką "Smart Probe". Skirtingai nuo kitų šio tipo produktų, mūsų modulinis sprendimas montuojamas tiesiai ant geriamojo vandens tiekimo vamzdynų sistemos jums patogioje vietoje.  Su "Smart Probe" intensyviai stebėsite ir kaupsite duomenis nenutraukdami vandens tiekimo ir nerizikuodami jo užteršti. 

Ilgalaikis ir novatoriškas sprendimas 

"Smart Probe" ne tik nuolat rinks tikslius duomenis, bet ir padės vandens tiekimo įmonėms analizuoti ir planuoti "prijunk ir žaisk" principu. Sistemą sudaro paskirstymo skydelis ir kasetė su įmontuotais jutikliais, prie kurių bet kada galima prisijungti. 

"Ką, kada ir kiek reikia stebėti, o ypač sensorių technologijos keičiasi kone kasdien. Neįmanoma nuspėti, kokie bus reikalavimai po 10-ies ar net 5-erių metų. Glaudžiai dirbdami su vandens tiekimo įmonėmis supratome, kad ypač trūksta lankstaus sprendimo, padėsiančio tenkinti ateities poreikius. Su mūsų "Smart Probe" sistema nėra būtinybės keisti visą sistemą. Pakanka pridėti papildomą ar pakeisti sensorių. Nereikia jokių kasimo darbų ir užtruksite tik keletą minučių", sako Han Nguyen, Pipelife Netherlands produkto vadovas. 

"Smart Probe" - ilgalaikis ir tvarus sprendimas. 

kelias nuo duomenų tikslumo iki gilios analizės

Šiuo metu, atidžiai stebint vandens tiekimo įmonėms, sėkmingai vykdome keletą bandomųjų projektų Nyderlanduose. "Mūsų išmanusis zondas yra vienas naujausių sprendimų. Turėdami tikslius duomenis galime giliau analizuoti ir mokytis, tuo pačiu, paprasčiau kontroliuoti vandens kokybę ir tiekimą. "Smart Probe" ne tik palengvins gyvenimą vandens tiekimo įmonėms, bet ir padės Pipelife optimizuoti produktus ir sprendimus", sako Harald Schwarzmayr, Pipelife CEO. 

Norite daugiau sužinoti ar net išbandyti? 

Šiuo metu "Smart Probe" testuojame trejuose bandomuosiuose projektuose. Jei ir jūs norite dalyvauti bandymuose ir aktyviai dalyvauti kuriant ir plėtojant išmaniąją stebėjimo sistemą - dabar jūsų šansas . 

 

Išmanusis zondas
Išmanusis zondas
Išmanusis zondas

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau