Image picture

Švarus vanduo - sveiko gyvenimo pagrindas.

Pipelife - always part of your life

Vanduo jūsų namuose - tarsi iš šaltinio

Nesvarbu ar renovuojate, ar įrengiate naujus namus, geriamojo vandens tiekimo sistemų pasirinkimas gali būti painus ir varginantis.  Kyla daug klausimų: kurie vamzdžiai higieniškiausi, saugiausi ir koks jų tarnavimo laikas? Tik įsidiegę patikimą sistemą, galėsite būti tikri, kad namie geriate švarų vandenį, net jei ir ilgą laiką buvote išvykę. 

ko tikitės iš geriamojo vandens tiekimo sistemos?

Mūsų lauko vandentiekio vamzdžiai iš PE yra  be plastifikatorių ir metalų, o tai reiškia, kad nėra užteršimo ir korozijos pavojaus. Tuo pačiu, ypač lygus vamzdžių vidinis paviršius neleidžia kauptis apnašoms ir bakterijoms. Tinkamai sumontuotas vamzdynas veiks ilgai ir su minimalia priežiūra.  

Plastikiniai vamzdžiai nerūdija ir yra ypač atsparūs tiek karščiui, tiek žemai temperatūrai. Tai reiškia, kad kurį laiką nenaudojant vamzdynų praktiškai nėra pavojaus, kad susidarys nuosėdos, galinčios daryti įtaką vandens spalvai, skoniui ir kokybei. 

Plastikiniai vamzdynai prastai praleidžia šilumą, todėl geriau išlaikoma transportuojamo vandens temperatūrą ir sumažėja šilumos nuostoliai. Nors mes rekomenduojame izoliuoti vamzdžius, plastikinės sistemos yra linkusios mažiau rasoti, net jei yra neizoliuotos. 

Plastikinius vamzdžius saugiai ir greitai galima sujungti tarpusavyje ar su metaliniais vamzdžiais. Nereikia virinti ir bijoti kenksmingų cheminių reakcijų, o teisingai sumontuoti jie tarnaus keletą dešimtmečių. 

Garantuota kokybė

Nacionaliniai ir tarptautiniai gamybos procesų, produktų ir medžiagų, iš kurių gaminami vamzdžiai, standartai užtikrina, kad Jus pasiektų higieniški, saugūs ir kokybiški produktai. 

Pipelife daugiasluoksnės geriamojo vandens tiekimo sistemos PERT-AL-PERT ir PEX-AL-PEX atitinka visus keliamus reikalavimus.

Sertifikuota anstpaudas

Rinkitės priežiūros nereiklaujančias ir patikimas sistemas

Plastikiniai vamzdynai garsėja savo ilgaamžiškumu ir atsparumu korozijai. Teisingai sumontuoti vamzdynai tarnauja dešimtmečius. 

Lyginant su vamzdynais iš kitų medžiagų, mūsų sistemoms reikalinga minimali priežiūra. Sumontavote ir beveik galite pamiršti. 

Daugiasluoksnis

Svarstote, ar plastikiniai vamzdynai tvarūs?

Šiais laikais plastikas turi prastą reputaciją, tačiau plastikinių vamzdynų sistemos yra naudingos ne tik vartotojui, bet ir aplinkai.

Mažas anglies dioksido pėdsakas

Kalbant apie poveikį gamtai, verta nepamiršti, kad anglies dioksidas išmetamas ne tik gamybos , bet ir transportavimo bei montavimo metu.  Įvertinus visus šiuos aspektus, plastikiniai vamzdynai, palyginus, pavyzdžiui, su metaliniais yra daug draugiškesni aplinkai.

Tarnavimo laikas - 100 metų

Atsparumas korozijai, jungčių tvirtumas ir sandarumas lemia, kad skaičiuojamas plastikinių vamzdynų tarnavimo laikas yra net 100 metų. Tai dar vienas įrodymas, kad mūsų sistemos yra tvarus ir atsakingas pasirinkimas.

 

Pipelife sistemos - 100% perdirbamos

Mūsų plastikinius vamzdžius galima perdirbti, o kai kuriuos net keletą kartų. Negana to, kiekvienais metais savo gamyboje didiname perdirbtų plastikų santykį tuo pačiu užtikrindami Jums įprastą  aukštą produktų kokybę.

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau