SoluForce - vandenilio transportavimui

KIWA sertifikatas patvirtina, kad soluforce vamzdžiai puikiai tinka vandenilio transportavimui

SoluForce kartu su Groningen jūrų uostais sukūrė lanksčių kompozicinių vamzdžių sistemą, skirtą vandenilio transportavimui net iki 42 barų slėgiu. Tai unikali ir vienintelė tokio tipo vandenilio transportavimo sistema, padidinsianti vandenilio prieinamumą ir priartinsianti mus prie naujos tvarios energijos rūšies. 
 
Pirmieji  keturi kilometrai SoluForce vandenilio transportavimui skirtų vamzdžių sumontuoti Groningen jūrų uostuose. Šiais vamzdžiai bus transportuojamas žaliasis vandenilis, pagamintas su Šiaurės Jūros vėjų sukamų malūnų pagalba. 
 
"Groningen jūrų uostai aktyviai siekia, kad Šiaurės Nyderlanduose veiktų tvari ir ekologiška pramonė. Bendradarbiaudami su SoluForce sukūrėme ir įdiegėme vamzdynų sistemą, pigesnę, nei šiuo metu naudojama alternatyva - plieniniai vamzdynai. Taip mes prisidedame prie greitesnio perėjimo prie tvarios ir ekologiškos energijos", sako  Eertwijn van den Dool, Groningen jūrų uostų projektų direktorius. 
 

Technikos universiteto Delft ateities energijos sistemų profesorius ir vienas žinomiausių vandenilio ekspertų Europoje profesorius Ad van Wijk liko sužavėtas SoluForce lanksčių kompozitinių vamzdžių galimybėmis: "žaliasis vandenilis išgaunamas naudojant saulės ir vėjo energiją. Tai ypač svarbu, norint įgyvendinti Paryžiaus susitarimo dėl klimato tikslus, bei siekiant sustiprinti ekonomiką. Mano manymu, SoluForce pasiūlytas sprendimas atliks gyvybiškai svarbų vaidmenį saugiai ir įperkamai transportuojant vandenilį bei pereinant prie ekologiškos energijos."

Nuo 2000-ųjų metų sumontuota daugiau nei 3 500 km SoluForce vamzdžių, daugiausia naftos ir dujų pramonėje. Palyginus su įprastais plieniniais vamzdynais, mūsų vamzdžiams reikia nedaug priežiūros, jie yra ypač patvarūs ir gali būti naudojami vandeniliui transportuoti net esant ypač aukštam slėgiui. 

"Tikiu, kad svarbia vietą kuriant inovacijas užima partnerystė ir dalijimasis žiniomis. Šio projekto metu tuo dar kartą įsitikinau. Norėčiau padėkoti Groningen jūrų uostams ir KIWA už malonų bendradarbiavimą, didžiules pastangas ir vertingą indėlį. Kita vertus, Ad van Wijk pripažinimas rodo, kad pasirinkome teisingą kelią norėdami reikšmingai prisidėti prie tvarios energijos ateities", sako Robert-Jan Berg, generalinis SoluForce direktorius.  

Karališkas pirmosios Nyderlandų vandenilio gamyklos atidarymas

 2019-ųjų metų birželio 26 dieną, Jo Didenybė Nyderlandų karalius Willem Alexander, atidarydamas pirmąją Nyderlanduose vandenilio gamyklą HyStock, pabrėžė vandenilio gamybos svarbą šalies pažangai. Renginio metu buvo pristatyti įvairūs su vandeniliu ir jo transportavimu susiję sprendimai. Sužavėtas olandų gaminių sistemomis karalius Willem Alexander pasirašė ant SoluForce vamzdžio pavyzdžio.

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau