Image picture

#Ateitis

Kurkime ateitį šiandien

Klimato kaita, urbanizacija, užterštumas, sparčiau nei kada nors besikeičianti ir nuo duomenų ypač priklausoma visuomenė, naujosios technologijos - kasdien girdimi žodžiai. Mes nesėdime sudėję rankų ir nesitikime, kad ateityje kilsiantys iššūkiai išsispręs savaime. Esame kūrybingi, turime daug patirties bei žinių, bendradarbiaujame su įvairiomis institucijomis, todėl galime numatyti kilsiančius poreikius ir greitai prisitaikyti prie nenuspėjamų dalykų. Ateitis yra mūsų rankose!


Inovacijos mus veža

Būti inovatyviam nebūtinai reiškia būti pirmam. Dažnai tai reiškia daryti geriau. Mūsų R&D padalinys turi labai aiškų tikslą: nuolat mesti iššūkį status quo, numatyti ateityje kilsiančius poreikius ir ieškoti jiems ilgalaikių sprendimų.  

Norėdami paskatinti darbuotojų kūrybiškumą ir paspartinti naujoviškų sprendimų įgyvendinimą gamybos procesuose, atliekų perdirbime bei aplinkosaugoje, 2009-aisias metais pristatėme iniciatyvą "Ideas & More". 

Senior grandfather helping grandson ride on kids toy car. Happy old man pushing car while boy driving on street. Grandparent playing with little boy on gokart.

Mūsų į ateitį orientuoti sprendimai

Pasaulis nuolat keičiasi, o kartu su juo ir mes. Dėka Pipelife talentų visame pasaulyje, klientų atsiliepimų ir pasiūlymų, galime pasiūlyti sistemas, kurios bus aktualios ir ateityje.

Išmanusis zondas - ateities įrankis

Dažnai šiandienines vandentiekio tinklų stebėjimo sistemas dėl vietos trūkumo yra sudėtinga montuoti, todėl kokybiškas ir nenutrūkstamas vandens tiekimas užtikrinamas tik iš dalies. Netrukus tai pasikeis, nes Pipelife kuria novatorišką "Smart Probe". 

Išmanusis zondas

vandenilio transportavimas Soluforce vamzdžiais

SoluForce kartu su Groningen jūrų uostais sukūrė lanksčių kompozicinių vamzdžių sistemą, skirtą vandenilio transportavimui net iki 42 barų slėgiu. Tai unikali ir vienintelė tokio tipo vandenilio transportavimo sistema, padidinsianti vandenilio prieinamumą ir priartinsianti mus prie naujos tvarios energijos rūšies. 

SoluForce hydrogen graphic

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau