Betriukšmė vidaus nuotekų sistema

Master 3 plus - tyliau už šnabždesį.

Pipelife - always part of your life

nuotekas pašalinsite tyliai ir nepastebimai

Kaip žinia, didžiają dalį esminių vamzdyno charakteristikų lemia medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Todėl renovuodami seną ar montuodami naują vidaus nuotekų sistemą, būtinai apsvarstykite, iš kokios medžiagos pagamintus produktus rinksitės. 

Pipelife triukšmą slopinanti sistema Master 3 Plus pagaminta iš aukštos kokybės polipropileno (PP) - ypač standaus ir užtikrinančio puikią garso izoliaciją plastiko. Vamzdžius sudaro trys sluoksniai, kurių kiekvienas turi savo funkciją, o bendras rezultatas - neįtikėtinas patvarumas, atsparumas smūgiams, optimali hidraulika ir garso izoliacija. 

Tik tuomet, kai nuotekų sistemos namuose veikia tyliai ir be kvapo, galime būti tikri, kad gyveame saugioje ir švarioje aplinkoje!

Kodėl verta įsigyti triukšmą slopinančią nuotekų sistemą?

Triukšmą slopinanti nuotekų sistema Pipelife Master 3 Plus yra puikus sprendimas, skirtas moderniems namams, viešbučiams ar daugiabučiams. Garsas slopinamas storesnės sienelės ir didesnio svorio dėka, o atsparumas ir standumas garantuoja ilgaamžiškumą. 

Tvirta ir patikima vidaus nuotekų sistema ne tik ilgesnį laiką išlaiko pastato vertę, bet ir užtikrina patogų bei ramų gyvenimą Jums ir Jūsų svečiams. 

 

Sanitary water hero slider closed

Sumontavote ir galite pamiršti

Plastikiniai vamzdynai garsėja savo patvarumu ir atsparumo korozijai. Tinkamai sumontuoti jie tarnauja dešimtmečius - tiek pat, kiek ir pastatai. 

Ypatingai lygus vidinis Master 3 Plus sluoksnis iki minimumo sumažina apnašų susidarymo ir užsikimšimo galimybę, todėl šiai sistemai reikalinga minimali priežiūra. Sumontavę Master 3 Plus vamzdyną, galėsite apie jį beveik pamiršti! 

 

 

 

Top view of wife and husband wearing cleaning face masks. Relaxed woman and man laying on sofa. Couple with cucumber slices on eyes. Spare time at home and cosmetology concept

Sukurta ekspertų: paprastas ir patikimas montavimas

Master 3 Plus sistema suprojektuota taip, kad būtų užtikrintas saugus ir greitas montavimas:

  • įstatymo gylio žymė leidžia montuotojui greitai vizualiai patikrinti sujungimo kokybę;
  • naujai suprojektuotas sandarinimo žiedo griovelis efektyviai apsaugo tarpinę nuo išsprūdimo;
  • kampinės briaunos pagalba paprasčiau teisingai orientuoti jungtis;
  • standaus ir ypač smūgiams atsparaus išorinio sluoksnio dėka, Pipelife Master 3 Plus sistemą galima montuoti esant minusinei temperatūrai. 

 

 

Vidaus nuotekų vamzdžiai

teisingas montavimas - ramus miegas

Tik teisingai sumonuota vamzdynų sistema veiks patikimai ir ilgai. Renovuodami ar įrenginėdami namus įsitikinkite, kad jūsų santechnikas naudoja patikimas ir saugias medžiagas.

Vamzdžiai einantys į pastatą ar iš jo, turi būti montuojami su įvorėmis.  Taip bus užtikrinta papildoma apsauga, o Jūs išvengsite galimo nuotėkio ir didžiulių finansinių nuostolių. 

 

Hero slider soil and waster open

Svarstote, ar plastikiniai vamzdynai tvarūs?

Šiais laikais plastikas turi prastą reputaciją, tačiau plastikinių vamzdynų sistemos yra naudingos ne tik vartotojui, bet ir aplinkai.

Mažas anglies dioksido pėdsakas

 

Kalbant apie poveikį gamtai, verta nepamiršti, kad anglies dioksidas išmetamas ne tik gamybos , bet ir transportavimo bei montavimo metu.  Įvertinus visus šiuos aspektus, plastikiniai vamzdynai, palyginus, pavyzdžiui, su metaliniais, yra daug draugiškesni aplinkai. 

 

Eksploatacijos trukmė - 100 metų

 

Atsparumas korozijai, jungčių tvirtumas ir sandarumas lemia, kad skaičiuojamas plastikinių vamzdynų tarnavimo laikas yra net 100 metų. Tai dar vienas įrodymas, kad mūsų sistemos yra tvarus ir atsakingas pasirinkimas. 

 

 

Pipelife sistemos - 100% perdirbamos

 

Didžiąją dalį mūsų produktų galima 100% perdirbti. Negana to, kiekvienais metais savo gamyboje didiname perdirbtų plastikų santykį, tuo pačiu užtikrindami Jums jau įprastą aukštą kokybę. 

 

 


Susisiekite su mumis!

Pasirinkite Jums patogų būdą ir mes atsakysime į klausimus

Skambutis

perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jusms atrašysime

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Susisiekite su mumis

Pasirinkite Jums tinkamą būdą:

Skambutis

Perskambinti
mes Jums perskambinsime
El. paštas
mes Jums atrašysime