Namuose su Master3Plus vidaus nuotekų sistema iš polipropileno visi miega kaip kūdikiai

Išgirskite ir pajuskite skirtumą

Viena geriausių triukšmą slopinančių sistemų rinkoje

Master3Plus sistema efektyviai slopina nuotekų šalinimo metu generuojamą konstrukcijomis ir oru sklindantį triukšmą. Įsirengę šią sistemą ne tik užsitikrinsite geresnę gyvenimo kokybę, bet ir pakelsite turto vertę.

Fraunhoferio institute Vokietijoje atlikti bandymai įrodo, kad Master3Plus nuotekų sistema yra viena geriausiai triukšmą slopinančių Europoje. 

Taikymo sritys

  • Gyvenamųjų ir pramonės pastatų vidaus nuotekų sistemoms
  • Požeminėms nuotekų sistemoms (≥ 75 DN/OD) 
  • Ventiliacijos sistemoms
  • Centrinėms dulkių valymo sistemoms
  • Taikymas pagal standartą EN 1451-1

 

 

Master3Plus betriukšmės vidaus nuotekų sistemos jungiamosios detalės
Master3Plus - išskirtinai platus jungčių asortimentas
Begarsės vidaus nuotekų sistemos Master3Plus vamzdžiai

Vamzdžiai

Ypatingai lygaus vidinio vamzdžių sienelės sluoksnio dėka sumažėja turbulencija, tuo pačiu ir triukšmas. Vidurinysis sluoksnis yra sustiprintas mineralais, todėl Master3Plus vamzdžiai išsiskiria standumu, o dėl smūgiams atsparaus išorinio sluoksnio, šią sistemą galima montuoti net ir esant neigiamai aplinkos temperatūrai.

Puikūs garso izoliavimo rodikliai pasiekti dėka trisluoksnės vamzdžių sienelės konstrukcijos ir sienelės storio. Žaliavas, iš kurių gaminami vamzdžiai, atrinkome kruopščiai, todėl vamzdžius eksploatuosite ilgai, o priežiūros reikės minimaliai. 

 

Vidaus nuotekų sistemos Master3Plus trišakis, keturšakis ir ventiliacinis kaminėlis

Jungtys

Suformavome labai platų, didesnį nei 200 pozicijų, jungčių asortimentą, todėl nuotekų sistemą sumontuosite lengvai ir efektyviai. Nesvarbu, ar jums priimtinesnės standartinės jungtys, ar jungtys su movomis visuose galuose, Master3Plus sistema yra greitai ir saugiai montuojama bei ypatingai sandari. 

 

Master3Plus garsą slopinančios vidaus nuotekų sistemos laikikliai

priedai

Master3Plus vidaus nuotekų sistemos laikikliai suprojektuoti taip, kad sumažintų vibraciją ir garso sklidimą per sienas ir lubas.  

Nors kokybiška vamzdynų sistema gerokai sumažina triukšmo perdavimą, tačiau norint pasiekti geriausią galimą rezultatą reikia ir papildomų priemonių, stabdančių garso sklidimą pastato konstrukcijomis. 

Triukšmo lygis - mežesnis nei 10 decibelų

Įsirengę Master3Plus pastatų nuotekų sistemą miegosite ramiai
Įsirengę Master3Plus pastatų nuotekų sistemą miegosite ramiai

pajuskite skirtumą

Mūsų moderni triukšmą slopinanti vidaus nuotekų sistema Master3Plus sukurta taip, kad atitiktų šiuolaikinių pastatų statyboje keliamus ypač aukštus reikalavimus: yra kokybiška, paprastai montuojama, eksploatuojama ilgą laiką ir puikiai slopina triukšmą. Trys funkcionalūs vamzdžių sluoksniai, aukščiausios rūšies žaliavos ir gerai apgalvotas gaminio dizainas suteikia apčiuopiamą naudą projektuotojams, investuotojams, montuotojams ir gyventojams. 

Išskirtinė garso izoliacija

Dėka specialios konstrukcijos vamzdžio sienelės ir aukščiausios kokybės žaliavų, vidaus nuotekų sistemos iš Master3Plus puikiai izoliuoja garsą.  

Didelis standumas ir atsparumas

Master3Plus vamzdžiai ir jungtys pasižymi dideliu atsparumu smūgiams - šios sistemos elementus sumontuosite saugiai net esant neigiamai aplinkos temperatūrai. 

Platus asortimentas

Platus jungčių ir priedų asortimentas palengvina bet kokios konfigūracijos vidaus nuotekų sistemos įrengimą. 

Ilgaamžė

Aukščiausios kokybės žaliavos ir išskirtinis jungčių sandarumas lemia, kad vidaus nuotekų sistema iš Master3Plus  tarnaus mažiausiai 50 metų, o priežiūros jai reikės minimaliai. 

Paprastas montavimas

Specialiai suprojektuotas sandarinimo žiedo profilis užtikrina greitą ir efektyvų montavimą, o įstatymo gylio žymuo ir  standumo briaunos palengvina ir supaprastina jungimą. 

 

Tėkmę optimizuojantis dizainas

Ypatingai lygus vidinis vamzdžių sluoksnis ir hidrauliškai optimizuotos jungtys užtikrina didelį tekėjimo greitį ir nesuardo vandens stulpo, todėl generuojama mažiau triukšmo. 

BIM MEETS MASTER 3+

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Facilisis mauris sit amet massa vitae tortor. Elit at imperdiet dui accumsan sit amet nulla facilisi. Risus sed vulputate odio ut enim blandit. Nunc aliquet bibendum enim facilisis gravida neque convallis a. Venenatis tellus in metus vulputate eu scelerisque. Netus et malesuada fames ac turpis. Lobortis feugiat vivamus at augue. Ut porttitor leo a diam sollicitudin tempor id eu nisl. 

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Dažniausiai užduodami klausimai

Triukšmą slopinančios vidaus nuotekų sistemos sumažina iš vonios kambarių, tualetų ir kitų patalpų nuotekų srauto keliamą triukšmą. Garsas, nuleidžiant vandenį tualete ar išleidžiant iš vonios, gali būti stiprus ir trikdantis; triukšmą slopinančios nuotekų sistemos efektyviai sumažina tiek konstrukcijomis, tiek oru sklindančio triukšmo lygį. 

Master3Plus vidaus nuotekų sistema slopina konstrukcijomis ir oru sklindantį triukšmą.   

Oru sklindantis triukšmas slopinamas specialios konstrukcijos vamzdžių sienelių dėka. Trisluoksnė vamzdžių struktūra ir aukščiausios kokybės žaliavos drastiškai sumažina garso lygį.     

Konstrukcijomis sklindantis triukšmas atsiranda dėl vibracijos vamzdžiuose ir jų tvirtinimo prie sienos vietose. Siekiant išvengti šio tipo triukšmo reikia naudoti specialias jungtis ir laikiklius. 

Fraunhoferio institute Vokietijoje atlikti bandymai įrodo, kad Master3Plus vidaus nuotekų sistema yra viena geriausiai triukšmą slopinančių Europoje. Ji gerokai viršija VDI 400 keliamus reikalavimus ir garso lygį sumažina net iki mažiau negu 10 dB. Tai reiškia, kad gretimoje patalpoje esantys žmonės tualete nuleistą vandenį (4l /s greitis) girdės taip tyliai, kaip kvėpavimą. 

Montuoti Master3Plus sistemą yra labai paprasta ir saugu. Įstatymo gylio žymuo bei standumo briaunos padeda pamatyti, ar jungtys orientuotos teisingai. Specialių profilių tarpiklių dėka jungimas atliekamas greitai, reikalauja mažai pastangų ir yra sandarus, o tvirta vamzdžių ir jungčių konstrukcija užtikrina didelį atsparumą smūgiams. Master3Plus sandarinimo žiedas suprojektuotas taip, kad išėmus jį būtų galima įdėti bet kuria kryptimi - abi kryptys yra teisingos ir sandarios. 

Renkantis garsą slopinančią sistemą primygtinai rekomenduojame atižvelgti į visos sistemos akustines savybes, taip pat hidraulines savybes ir dizainą. 

Garsą akumuliuoja oru arba medžiagomis sklindantys virpesiai. Pastatų akustikoje šis reiškinys vadinamas oru arba konstrukcijomis sklindančiu triukšmu. Gera vamzdžių izoliacija ženkliai sumažina triukšmo perdavimą erdvėje, tačiau konstrukcijomis sklindantį triukšmą sulaikyti yra sudėtingiau, nes į kitas patalpas jis perduodamas sienomis ir kitomis pastato konstrukcijomis. 

Master3Plus sistema sėkmingai slopina oru ir konstrukcijomis sklindantį triukšmą ir yra viena tyliausių vidaus nuotekų sistemų Europoje. 

Master3Plus konkurencingomis kainomis galima įsigyti visoje Europoje. Šis sprendimas pritaikomas individualiai kiekvienam projektui, todėl kaina yra kintanti. Norėdami gauti konkretų pasiūlymą, susisiekite su mumis. 

Pipelife Lietuvoje savo produkciją platina per didmenininkus. Visą jų sąrašą rasite paspaudę čia.

Visi triukšmą slopinančios vidaus nuotekų sistemos Master3Plus elementai gaminami naudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir naujausią technologiją, todėl, minimaliai prižiūrint sistemą, ją eksploatuoti galima mažiausiai 50 metų.

Master3Plus sistemą galima įrengti gyvenamuosiuose ir pramonės pastatuose, o Ø75 mm ir didesnio skersmens vamzdžius galima montuoti ir žemėje. Taip pat ši sistema tinkama įrengti centralizuotoms dulkių siurbimo bei ventiliacijos sistemoms ir standarte EN 1451 nurodytose taikymo srityse.  

Master3Plus vidaus nuotekų sistema pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, temperatūrai, cheminėms medžiagoms ir ugniai: 

  • didelį atsparumą smūgiams lemia aukštos kokybės žaliavos ir ypač tvirta trisluoksnė vamzdžių konstrukcija. Master3Plus sistema išbandyta pagal standarto EN 1451 reikalavimus ir gali būti montuojama esant -10°C temperatūrai.
  • Master3Plus sistemos darbinė temperatūra yra 60 °C, o trumpalaikė - 95 °C.  
  • Master3Plus yra atspari rūgštims ir šarmams nuo pH 2 iki pH 12.  
  • Master3Plus reakcija į ugnį ir dūmus išbandyta pagal standartą EN 13501. Pagal standartą DIN 4102 vidaus nuotekų sistema Master3Plus priskiriama B2 klasei.  

 

 

kurkime ekologinę vertę

Master3Plus - ekologiška pastatų vidaus nuotekų sistema
Master3Plus - ekologiška pastatų vidaus nuotekų sistema

Pastatų vidaus nuotekų sistemų atsisiuntimai


Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Susiję produktai

Vidaus nuotekų vamzdžiai

Klasikinė nuotekų sistema

Gaminama iš polipropileno (PP HT), todėl ypatingai atspari smūgiams, temperatūrų pokyčiams ir daugeliui cheminių medžiagų.

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau