Klasikinė vidaus nuotekų sistema

 

Klasikinę vidaus nuotekų sistemą gaminame iš polipropileno (PP) - lengvai perdirbamo plastiko, o tai leidžia sumažinti aplinkos taršą. 

Medžiaga, iš kurio pagamintas plastikinis vamzdis, apsprendžia didžiąją dalį vamzdyno charakteristikų. Kaip žinia, polipropilenas yra ypatingai atsparus smūgiams ir temperatūrų pokyčiams, o degdamas neišskiria ypatingai nuodingų cheminių junginių. 

Ø32 - Ø50 skersmens vamzdžius gaminame S14 serijos, o Ø75 ir Ø110 - S20 serijos. Galime pasiūlyti ir S16 serijos (taikymo sritis BD) Ø75 - Ø110 skersmens vamzdžius. 

Naudodami mūsų klasikinę PP HT vidaus nuotekų sistemą, nuotekas iš privačių, komercinių ir pramoninių pastatų pašalinsite saugiai ir higieniškai. 

 

Remiantis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymu dėl reglamentuojamų statybos produktų sąrašo 2022 m. sausio 24 d. Nr. D1-15, vidaus nuotekų sistemos nėra įtrauktos į sertifikuojamų produktų sąrašą. Galime pateikti gamintojo sertifikatą arba eksploatacinių savybių deklaraciją. Pipelife gamyklose gaminami PP HT (padidinto terminio atsparumo polipropilenas) vidaus nuotekų vamzdžiai atitinka LST EN 1451 standarto keliamus reikalavimus.  

Atsparumas ugniai pagal DIN4102 - B2. 

  • Dėl atsparumo aukštos temperatūros poveikiui iš PP HT gaminamas plastikinių vamzdžių sistemas galima naudoti netgi tokiomis sąlygomis, kai skysčių temperatūra siekia + 95°C (skalbyklės, indų plovyklės ir pan.) Plastikiniai Pipelife vamzdžiai gali būti idealus sprendimas, pavyzdžiui, statant gyvenamuosius namus, prekybos ir paslaugų sferos statinius, maisto gamybos įmones, ligonines ir laboratorijas, kur, atsižvelgus į nutekamųjų skysčių sudėtį, reikalinga kanalizacijos sistema, ypač atspari aukštai temperatūrai ir cheminiams junginiams.
  • Plastikiniai Pipelife vamzdžiai yra atsparūs rūgščių, didelių koncentracijų ir neorganinių druskų poveikiui, todėl yra tinkami naudoti chemijos, farmacijos pramonėje, automobilių gamyboje ir plovyklose, kur nutekamųjų skysčių pH gali siekti nuo 2 iki 12.
  • Ypač lygus vidinis vamzdžio paviršius ir taurės formos mova garantuoja puikius hidraulinius parametrus.  Toks vidinis paviršius neleidžia nusėsti riebalams ir saugo vamzdyną nuo užsikimšimo. 
  • Dėl atsparumo smūgiams (ypač žemos temperatūros sąlygomis) Pipelife plastikinių vamzdžių sistemas galima montuoti žiemos metu (iki – 20°C temp.).
  • Maksimali darbinė temperatūra - 60°C. 
Vidaus nuotekų vamzdžiai

Techninės charakteristikos

Mato vnt.

PP HT

Tankis

g/cm3

0,9

Minkštėjimo temperatūra (Vicat)

143

E-modulis

N/mm2

1200

Išsitempimas iki nutrūkstant

%

800

Linijinis šiluminio plėtimosi koeficientas  a

mm/m C°

0,15

Šiluminio plėtimosi koeficientas

W/m2

0,20

     

 

Vidaus nuotekų sistemų iš polipropileno atsisiuntimai

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau