plastikinių vamzdynų sistemas gaminame tvariai

Saugūs ir aplinkai draugiški produktai

Wienerberger grupėje yra įdiegta vidinė tvarios gamybos politika. Mūsų tikslas - kaip įmanoma labiau tausojant aplinką gaminti aukščiausios kokybės produktus. 

Esminiai mūsų gamybos tvarumo aspektai

Get in Touch

Rūpinamės savo darbuotojais

Darbų sauga yra vienas iš svarbiausių Pipelife prioritetų. Siekdami sumažinti nelaimingų atsitikimų darbe skaičių, visoje grupėje įdiegėme padidinto saugumo priemones ir informavimo sistemas. 

Wastewater

Naudojame perdirbtas medžiagas

Didžiąją dalį mūsų produktų galima 100% perdirbti. Negana to, kiekvienais metais savo gamyboje didiname perdirbtų plastikų santykį, tuo pačiu užtikrindami Jums jau įprastą aukštą kokybę. 

New Energy

išteklius ir energiją naudojame efektyviai

Gamindami aukščiausios kokybės produktus siekiame kuo efektyviau naudoti energiją ir išteklius. Norėdami sumažinti išmetamą CO2 kiekį, plastikinių vamzdynų sistemų gamyboje nusistatėme aiškius ir išmatuojamus tikslus bei terminus.

Irregation

Saugome gamtą

Didžiąją dali vandenynus teršiančio plastiko sudaro neatsakingai išmesti buteliai ir pakuotės, tačiau kartais pastebimos ir gamyboje naudojamos dervos granulės. Pipelife dalyvauja "Operation Clean Sweep" ir "Zero Pellet Loss" programose bei nuolat tobulina gamtos apsaugos prevencines priemones visoje gamybos ir tiekimo grandinėje. 

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau