Berniukas su paspirtuku

#tvarumas

Kurkime saugią ir tvarią aplinką

Tvirtai tikime, kad visų mūsų pareiga yra puoselėti gamtą, didinti socialinę gerovę ir auginti pasaulinę ekonomiką. Užtikrinkime saugų, sveiką, nerūpestingą ir tvarų gyvenimą dabartinėms ir būsimoms kartoms.  Ateitis - mūsų rankose!

Visi mes turime unikalią galimybę kurti geresnį pasaulį.

Mark van Loon, tvarumo ir inovacijų vyresnysis viceprezidentas, Wienerberger

Mūsų sprendimai infrastruktūrai padeda kovoti su vandens trūkumu bei daro miestus atsparesnius klimato kaitos keliamiems iššūkiams. Siekiame, kad pastatuose energija būtų naudojama sąmoningai, o žemės ūkis maisto tiekimą užtikrintų sunaudodamas kuo mažiau išteklių ir tausodamas dirvožemį. 

Mark Van Loon

Brown Trout

Tvarūs sprendimai

Savo sprendimais siekiame padidinti bendruomenių atsparumą klimato pokyčiams, apsaugoti gamtos išteklius ir paspartinti perėjimą prie minimaliai anglies dioksidą išskiriančios ekonomikos. 

Plastiko granulės

Tvari gamyba

Didžioji dalis mūsų gaminių yra 100% perdirbami. Be to, gamyboje nuolat didiname perdirbtų medžiagų kiekį. Aplinka rūpi mums visiems, todėl stengiamės kaip įmanoma mažiau ją įtakoti. 


Tarnavimo laikas - daugiau nei 100 metų

Vienas svarbiausių aspektų renkantis produktą yra jo tarnavimo laikas, nusakantis, kiek laiko produktas atliks savo funkciją. Mūsų PE slėgiminių vamzdynų sistemos dujotiekiui, vandentiekiui ir nuotekų transportavimui gali tarnauti daugiau nei 100 metų. 

Kaip tai įmanoma? Perskaitykite Europos plastikinių vamzdynų asociacijos TEPPFA ir PE100+ pranešimą. 

Happy good looking elderly man in a plaid shirt sits on a sofa in the living room and learns to play acoustic guitar online using a Laptop

Kiekvienais metais gamyboje didiname naudojamų perdirbtų plastikų kiekį, tuo pačiu užtikrindami Jums jau įprastą aukštą produktų kokybę.

Recycled plastic pipes by Pipelife

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau