Suvaldykite lietaus vandenį!

Infrastruktūroje civilizacijos progresas reiškia, kad miestuose lietaus vanduo nuo kietų, nelaidžių vandeniui paviršių (stogų, gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių) ne susigeria į gruntą, o suteka tiesiai į lietaus drenažo arba kombinuotas sistemas. Besikeičiantis klimatas bei oro anomalijos sąlygoja vandens perteklių po liūčių ar intensyvaus sniego tirpimo. Esančios nuotekų sistemos dažnai nebesusitvarko su vandens pertekliumi, todėl patvinsta kiemai ar net ištisos gatvės. Potvynių metu patiriami didžiuliai nuostoliai: sugriaunami ar pažeidžiami pastatai, sutrinka eismas, užteršiamas gruntinis vanduo.

Kada reikalinga infiltracinė sistema? 

Labai dažnai dirvožemis ar esamos lietaus nuotekų sistemos yra nepajėgūs surinkti viso lietaus vandens. Tokiu atveju atsiranda išplaunamo dirvožemio, gruntinio vandens užterštumo, kelių užliejimo rizika. Visų šių problemų galima išvengti, jei vandens perteklius būtų greitai surenkamas.  

Kita vertus, neįdiegus infiltracinės sistemos, vanduo tiesiog nuteka į upes arba išgaruoja. O sausuoju periodu kiekvienas vandens lašas yra brangus. Su mūsų sistema ne tik galite infiltruoti, bet ir kaupti lietaus vandenį vėlesniam panaudojimui. 

Ką mes siūlome?

Su Pipelife lietaus vandens valdymo sistemomis sumažinsite griaunančią vandens jėgą, išvalysite ir infiltruosite arba kaupsite lietaus vandenį. Vanduo nuo kietųjų paviršių (kelių, mašinų stovėjimo aikštelių, gatvių, žaliųjų zonų) per drenažo sistemas, lietaus įvadus ir pirminio valymo įrenginius (sėsdintuvus, naftos/riebalų gaudykles) patenka į infiltravimo modulius Stormbox, Stormbox E ir Stormbox II. Šiuose moduliuose vanduo gali būti kaupiamas arba lėtai infiltruojamas į gruntą. 
 
Pipelife lietaus vandens kaupimo ir infiltrvimo sistemos tinkamos montuoti tiek žaliosiose zonose, tiek vietose kur yra intensyvūs transporto srautai. 

 

Stormbox

Stormbox, Stormbox E ir Stormbox II moduliai yra pagrindiniai ir svarbiausi Pipelife lietaus nuotekų valdymo sistemų elementai. Tai lengvi, stabilūs, plastikiniai ir lengvai tarpusavyje jungiami moduliai, todėl norimo tūrio lietaus vandens talpyklą lengvai pritaikoma bet kokio dydžio sklypui. Priklausomai nuo to ar norite infiltruoti, ar kaupti vandenį, modulių sistemą reikia apvynioti geotekstile arba geomembrana. Stormbox lengvai ir greitai montuojami, paprastai jungiami prie valymo įrenginių, šulinių ir apžiūros šulinėlių. 

Sukūrėme trijų tipų Stormbox modulius: 

  • Stormbox: ekonominis sprendimams mažesniems projektams. Moduliai tarpusavyje jungiami kabėmis. 
  • Stormbox II: tvirtesnis sprendimas dideliems infrastruktūros projektams. Atlaiko didesnes apkrovas, o jungiamas naudojant "push-fit" sistemą. 
  • Stormbox E: iš perdirbtų žaliavų, o techninės charakteristikos beveik nesiskiria nuo Stormbox.
Stormwater Management

lietaus vandens valdymas – potvyniai lieka tik prisiminimu

Anksti supratome, kad kintantis klimatas reikalauja naujo požiūrio į lietaus nuotekų tvarkymą. Pipelife lietaus vandens valdymo sistemos apsaugo nuo potvynių ir taršos, bei sujungia drenažo sistemas su valymo ir vandens saugojimo sprendimais.  

Mes, Pipelife, įsipareigojome gaminti tvarius produktus ir to laikomės kiekviename gamybos žingsnyje. Mūsų gaminamos sistemos atitinka aukščiausius tarptautinių gamybos standartų keliamus reikalavimus ir tarnauja ilgą laiką.

Stormbox cover

Kiti lietaus vandens valdymo sistemų elementai

Priklausomai nuo Jūsų sklypo ploto, projekto dydžio, vietos, paskirties, lietaus vandens kiekio, lietaus vandens kaupimo, saugojimo ar infiltravimo sistemų elementai gali labai skirtis. Parašykite mums ir mes Jums patarsime.

Drenazas su geotekstile

Drenažo sistemos iš PVC

Dėl plastikinių vamzdžių technologinių ypatybių, jų stiprumo ir matmenų, drenažo sistemos iš gofruotų plastikinių PVC vamzdžių labai tinka žemės ūkio naudmenų melioracijai, parkams, vejoms, poilsio ir sporto zonoms, kelių pylimams ir šalikelėms, mažų pamatų statiniams ir požeminiams statiniams.

PP drenažas

Drenažo sistemos iš PP

Pipelife Pragma drenažiniai vamzdžiai gaminami iš PP-B. Vamzdžių skersmuo DN/OD yra nuo 160 iki 400 mm, DN/ID nuo 200 iki 1000 mm, o atsparumas gniuždymui - SN ≥ 8 kN / m.  Pragma vamzdžiai gali būti perforuojami 120°, 220° bei 360° ir yra skirti lietaus vandens surinkimui ir nuvedimui ten, kur yra transporto apkrovos. 

Pralaidų vamzdžiai

PP vamzdžių sistemos

Lietaus bei drenažo vandens transportavimui skirtos vamzdynų sistemos, pagamintos iš PP (polipropileno). Jos ypatingai atsparios gniuždymui, todėl puikiai tinka ne tik lietaus vandens nuvedimui, bet ir pralaidoms. 

PVC vamzdžiai

PVC vamzdžių sistemos

Buitinių, lietaus ir drenažo nuotekų vamzdžių ir jungiamųjų detalių sistemos pagamintos iš neplastifikuoto oranžinės spalvos polivinilchlorido PVC-U. Išskirtinė šių Pipelife vamzdžių savybė - specialus „Sewer-Lock“ dviejų elementų tarpiklis. Tarpiklis į vamzdžius sumontuojamas gamybos proceso metu - taip užtikrinamas visiškas sistemos sandarumas, ilgaamžiškumas bei sutrumpinamas montavimo laikas.  

Pipelife gamina PVC vamzdžius ir su įprastomis tarpinėmis. PVC vamzdžius galima jungti su įvairiausiais šuliniais ir Pipelife gaminama gofruotų dviguba sienele vamzdžių sistema Pragma®.

Šuliniai

Šuliniai

Naujos kartos šuliniai PRO 800 ir PRO 1000 gaminami iš PP-B ir yra skirti buitinių ir lietaus nuotekų vamzdynų apžiūrai ir valymui tiek keliuose, tiek žaliose vejose. Šulinių dugnų atšakos yra su movomis lygiasienių vamzdžių prijungimui. Montuoti juos galima iki 6m gylyje, net ir esant aukštiems gruntiniams vandenims.  

Šulinėliai

Šulinėliai

Didžiulė patirtis plėtojant buitinių, lietaus nuotekų ir drenažo plastikinių vamzdynų sistemas sudėtingomis Skandinavijos šalių salygomis bei ypač reikliose Vokietijos ir kitų šalių rinkose, paskatino sukurti plastikinius PRO šulinėlius. Mūsų asortimente rasite vamzdynų valymui ir apžiūrai skirtus Ø200, Ø315, Ø400, Ø425 ir Ø630 šulinėlius.

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau