Bendradarbiavimas

tik suvieniję jėgas pasieksime įspūdingų rezultatų

#bendradarbiavimas

Visi esame skirtingi ir kiekvienas turime stipriąsias puses, tačiau mūsų tikslai tokie patys: sveika ir saugi aplinka, komfortas bei kokybiškas tiek mūsų pačių, tiek ateities kartų gyvenimas. 

Tik suvieniję  žinias, įgūdžius, patirtį ir kūrybiškumą pasieksime daug daugiau!

Dirbdami komandoje visi esame lyderiais.

Adomas Putrimas, Pardavimų vadovas

Dirbdami komandoje bei bendradarbiaudami su klientais ir partneriais, suvienijame savo unikalius įgūdžius, patirtį, kūrybiškumą ir formuojame novatoriškas idėjas, aktyviai prisidedančias prie saugesnės ir sveikesnės aplinkos kūrimo. 

Adomas-teaser

mūsų jungtiniai projektai

Siekdami rasti sprendimus šiandieninio pasaulio keliamiems iššūkiams, bendradarbiaujame su technologijų ir tyrimų institutais, rangovais, projektuotojais ir savivaldybėmis. Dalindamiesi praktine patirtimi kuriame tvarią ateitį. 

Išmanusis zondas - ateities įrankis

Šiandienines vandentiekio tinklų stebėjimo sistemas yra sudėtinga montuoti, todėl kokybiškas ir nenutrūkstamas vandens tiekimas užtikrinamas tik iš dalies. Netrukus tai pasikeis, nes Pipelife kuria novatorišką "Smart Probe". 

Išmanusis zondas

gelbstime nykstančias žuvis Suomijoje

Daugybėje Suomijos upelių yra tūkstančiai tiek natūraliai susidariusių, tiek žmogaus sukurtų kliūčių, neleidžiančių migruojančioms žuvims plaukti prieš srovę į nerštavietes. Todėl žuvų populiacija per paskutinius keletą dešimtmečių drastiškai sumažėjo, o migruojančios žuvys tapo nykstančiomis rūšimis. 

Brown Trout

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau