visada ieškome tvarių sprendimų

Diegdami ekologiškus sprendimus tausojame aplinką

Su mūsų sprendimais apsaugosite gamtos išteklius ir sumažinsite poveikį aplinkai.

Irregation

tausojame gamtos išteklius

Tausoti gamtos išteklius yra mūsų pareiga.  Su Raineo® ir drėkinimo sistemomis galėsite pakartotinai panaudoti lietaus vandenį, taupysite geriamąjį vandenį bei apsaugosite dirvožemį nuo sausros ir erozijos. 

Wastewater

mūsų produktus galima perdirbti

Mūsų plastikiniai vamzdžiai yra 100% perdirbami.  Negana to, kiekvienais metais savo gamyboje didiname perdirbtų plastikų santykį, tuo pačiu užtikrindami Jums jau įprastą aukštą kokybę.

Product

Ilgaamžiai sprendimai

Didelės dalies mūsų plastikinių vamzdynų tarnavimo laikas yra ilgesnis nei 100 metų. Be to, mūsų produktai lengvai, saugiai bei greitai montuojami ir reikalauja mažai priežiūros. Taupydami energiją, mažindami atliekų ir išmetamų teršalų kiekį saugome aplinką.

New Energy

nedidelis išmetamų teršalų kiekis

Tiek karštą vasarą, tiek šaltą žiemą mūsų ekologiškos šildymo ir vėsinimo sistemos užtikrins komfortišką gyvenimą, nedideles energijos sąnaudas ir mažesnį išmetamų teršalų kiekį.  

Peržiūrėkite mūsų tvarias sistemas

Mūsų tyrimų ir plėtros komandos kuria lietaus vandens valdymo, šildymo ir vėsinimo, energijos transportavimo, drėkinimo sistemas bei dalyvauja daugelyje kitų programų, padedančių saugoti vandenį ir dirvožemį bei taupyti energiją.

Grindinis šildymas

Grindinis šildymas garsėja savo efektyvumu ir praktiškai nereikalauja priežiūros. Šiluma paskleidžiama per visą grindų plotą - taip tolygiai šildoma visa erdvė ir visuose namuose jaučiama komfortiška šiluma.  

Basos kojos ant šildomų grindų

vandenilio transportavimas Soluforce vamdžiais

SoluForce kartu su Groningen jūrų uostais sukūrė lanksčių kompozicinių vamzdžių sistemą, skirtą vandenilio transportavimui net iki 42 barų slėgiu. Tai unikali ir vienintelė tokio tipo vandenilio transportavimo sistema, padidinsianti vandenilio prieinamumą ir priartinsianti mus prie naujos tvarios energijos rūšies. 

SoluForce hydrogen graphic

Parašykite mums

Atsakysime kaip įmanoma greičiau

mes jums greit atrašysime
Rašyti žinutę

Katalogai ir sertifikatai

Atsisiuntimai
Naršyti visus atsisiuntimus

Kur įsigyti

Parašykite mums

atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau!

El. laiškas
atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau